Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη φορα η Πεγκυ στα τοσα χρονια που παιρνω γυναικες απο το συγκεκριμενο γραφειο μου εριξε πακετο. Ισως γιατι ειχα καιρο να παρω ισως γιατι δεν μπορουσα να παρω την ωρα που μου ειπε Δημητρα - Βικυ. Ετσι επειδη την πιεσα για Ντουο ισως και χωρις να το θελει με ψιλοπακετωσε και η κατασταση ουσιαστικα σωθηκε απο την Βικυ αλλιως θα ειχα περασει παρα πολυ μετρια. Ελενη μετριο προσωπο αλλα γλυκο λεπτο σωματακι με ανυπαρκτο βυζι πλακα κοιλια και ωραιο πεταχτο κωλαρακι. Βικυ μετριο προσωπο ωραιο σωμα 2αρια βυζια πλακα κοιλια ωραιο κωλαρακι. Μοσχομυριζανε και οι δυο πολυ καθαρες γυναικες. Θα περιγραψω λιγο την φαση για να αποφυγετε γενικα το ντουο με μεσα Ελενη. Αρχιζει τα φιλια και τα τριψιματα η Βικυ και σκυβει για πιπα. Πολυ ωραια βαθεια πιπα με περιποιηση ολης της γυρω περιοχης και απαλο γλυωιμο στα αρχιδια. Βγαινει η Ελενη απο το μπανιο μας κοιταζει και δεν κανει καμμια κινηση να ερθει προς εμας. Την φωναζω να ερθει και δισταχτικα μας πλησιαζει της λεω σκυψε γλυψε με και εσυ. Βαζω την Βικυ να μου γλυφει τα αρχιδια και την Ελενη μα μου παιρνει πιπα. Αρκετα καλη πιπα με καλες διεισδυσεις ωραιο χειρισμο γλωσσας με προτροπη μου χωρις χερι γιατι το πολυ χρησιμοποιει και ποιο αργα γιατι θελει με γρηγορες κινησεις να σε τελειωσει στην πιπα. Αλλαγη Πιπα Βικυ Ελενη αρχιδια και διπλη πιπα μαζι αρκετα καλα εως εδω τα πηγαιναμε περιφημα. Παιρνω την Ελενη την φιλαω στο στομα αρκετα θερμη και μετα γλυψιμο κλειτορειδα με αναστεναγμους εκ μερους της και μεγαλη καυλα να μιλαει λεγωντας πολλα καυλωτικα λογια σε στραβα Ελληνικα. Ερχεται η Βικυ και παει να τις γλυψει τα Βυζια. Σηκωνεται σαν ελατηριο και εκει αρχιζει το πρωτο ξενερωμα και σε εμενα και στην Βικυ. Δεν μου αρεσει να με γλυφουνε γυναικες ουτε να της γλυφω. Γιατι ηρθες σε ντουο τοτε κοριτσακι μου? Κοιταζομαστε με την Βικυ και το αφηνουμε στην ακρη. Ελα της λεω ορθια στο στομα μου να σε γλυψω και να μου παιρνει πιπα η Βικυ.Δευτερο ξενερωμα δεν μπορω ορθια με πονανε τα ποδια μου και ετσι δεν μου αρεσει. Την γραφω στα αρχιδια μου για να μην τις διωξω και πακετωθει και η Βικυ και κανω τον μαλακα. Βαζω την Βικυ να με γλυφει και αυτη με γλυφει λαιμο ρογες και με τριβει. Πολυ αλοπροσαλλος χαρακτηρας ειναι θερμη καυλιαρα αλλα σε πρηξει στα οχι. Βαζω την Βικυ απο πανω μου και τις εξηγω οτι θελω κουνημα βραζιλιανικο οχι το ξενερωτο ασταματητο πανω κατω. Τον βαζει ολο μεσα της και κουναει με πολυ μαεστρια το μουνι της πολυ καυλα η γκομενα στο γαμησι ειχε καυλωσει και εβριζε ασταματητα. Αφου ημουνα πολυ φτιαγμενος την γυρισα και της τον καρφωσα ασαλιωτα στην κωλοτρυπιδα. Δυνατο σφυροκοπημα της εσκισα και το κυλοτακι με το κορδονι που φορουσε χαστουκια στα κωλομερια βρισιμο αλυπητο απο την Βικυ οπως σκισε μου την κωλοτρυπιδα ποιο δυνατα θα χυσω και επαιξε ασταματητα την κλειτοριδα της εχυσε δυνατα με φωνες και εγω εχυσα στο στομα της Ελενης χωρις να την ρωτησω η κατι εφυγε φωναζοντας αχ αχ εγω δεν κανω αυτο. Τι στο διαλο κανεις γαμω το σπιτι μου ρε κοριτσι μου? Για ποιο λογο διαλεξες αυτη την δουλεια? Μπανιο εγω Μπανιο η Βικυ που κοιταζομασταν απορημενοι και εγω απορω γιατι την κρατησα Διωρο και δεν την εστειλα ποιο νωρις? Τελειωμα μπανιου παλι πιπα εναλλαξ και διπλη και τωρα ηρθε η ωρα να τεσταρω επιτελους και την γυναικα οχι. Την βαζω στο κρεββατι ιεραποστολικο και τι μου λεει ρε παιδια να κουφαθητε. Μην μου ανοιγεις πολυ τα ποδια δεν μπορω ποναω. Πηγε να μου πεσει ηρθε η Βικυ μου τον εκανε παλι πυραυλο και την εστησα στα 4εσερα. Πραγματικα την γαμησα αλυπητα πολυ δυνατα με νευρα και πολυ αχτι γιατι μου ειχε σπασει τα αρχιδια ολη την ωρα. Προς εκπληξη μου στηθηκε πολυ καλα και γαμιοτανε σαν πουτανα πεφτωντας με δυναμη πανω στον πουτσο μου τραβωντας σεντονια βριζωντας και καυλωμενη φουλ. Πολυ ξυλο στα κωλομερια της πολυ δυναμη στην διεισδυση και χυνωντας στα κωλομερια της. Δεν αλλαξα σταση γιατι στα 4εσερα ειναι η αγαπημενη της και απο πανω δεν μπορει πολυ ωρα κουραζεται. Γαμησε τα και αφησε τα. Ενω εχει πολυ ωραιο κωλαρακι που βεβαια δεν το δινει και ειναι καυλιαρα με τιποτα αλλη φορα πολλα τα οχι δεν αντεχονται. Η βαθμολογια αφορα περισσοτερο την Βικυ η οποια ειναι πολυ καλη σε ολα της και σκετη καυλα. Αυτη εσωσε την κατασταση και δεν ξενερωσα τελειως. Για ντουο αυτες οι δυο με τιποτα. Η Ελενη αν εχεις υπομονη μονο για πιπα και γαμησι στα τεσερα για τιποτε αλλο. Η Βικυ μεγαλο εργαλειο. Βαθμολογια για Ελενη Προσωπο 6 Εμφανιση 7 Γενικη Συμπεριφορα 4 Επικοινωνια 6 Γιατι ψιλομιλαει κυριως τι δεν θελει η τι την πειραζει. Στα λεει χυμα και ειναι ντομπρα γιαυτο 6. Διαθεση στο σεξ 5 Αποδοση τιμης σεξ 5.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
540€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zakamig, TurboLover, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2019
αν διαβάσεις προσεκτικά τις υπηρεσίες της Ελένης γράφει ότι κάνει μόνο χύσιμο στη μάπα και όχι στο στόμα και αυτό μου το ξεκαθάρισε κ εμένα από την αρχή βέβαια...
05 Σεπτεμβρίου, 2019
540 ουαου ωραιοςΝαι!Ναι!Ναι!
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nαι σε αυτο εχεις δικιο. Βεβαια δεν ειχα διαβασει τιποτα γιατι δεν την διαλεξα εγω μου την εστειλε η Πεγκυ. Για τα οχι στην σταση απο πανω ανοιγμα ποδιων λεσβιακο κλπ τι εχεις να πεις? Παλι το εχει γραμμενο στο προγραμμα της? Τοτε για ποιο λογο κανει αυτη την δουλεια για ξεφορτωμα να παει σε μπουρδελο να παιρνει 20 ευρο οχι 120 την ωρα.
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για αυτό και σε εμένα μου παραπονέθηκε ότι πονάει από ψηλά . Προφανώς καποιος νευρόπονος ή κάτι τέτοιο και εμένα δεν με άφηνε να της φέρω τα πόδια όπως ήθελα...τι να πω...μπορεί να ισχύει μπορέι κ όχι
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξερω οτι εισαι καλοπροαιρετος αλλα για εμενα η κοπελλα δεν κανει και κριμα γιατι μπορουσε να ητανε μεγαλο εργαλειο. Αλλα δεν εχει μυαλο και εχει μαλακισμενο χαρακτηρα. Βεβαια αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη δεν σημαινει οτι σωνει και καλα ειναι και σωστη. Ετσι την ειδα εγω αυτο λεω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5