Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Ελένη την είδα πριν 3 βδομάδες περίπου όταν πρωτοεμφανίστηκε το προφίλ της.Νέα στο χώρο,ήμουν σίγουρα ένας από τους πρώτους της πελάτες.Η απειρία και η αμηχανία της εμφανείς αλλά την έκανα να νιώσει άνετα και θεωρώ ότι πήρα το καλύτερο δυνατό για εκείνη τη στιγμή.Πρόσωπο μέτριο προς το αδιάφορο και σώμα νεανικό λεπτό αλλά αγύμναστο.Δε της είπαν ότι ήμουν τακτικός πελάτης και ζήτησε τα λεφτά στην αρχή.
Μπάνιο έκανε μόνο όταν ήρθε και όχι στο ενδιάμεσο.Φιλιά διστακτικά στην αρχή που γρήγορα έγιναν αισθησιακά γλωσσόφιλα.Πίπα ελαφρώς άτεχνη με λίγο δόντι αλλά καβλωτική.Η απειρία της με εξίταρε. Απόλαυσε την περιποιησή μου,ήταν όμως ελαφρώς αξύριστη.
Εξεπλάγην ευχάριστα από τη διαθεσή της στο σεξ.Αληθοφανείς κραυγές,τράβηγμα σεντονιών και συνεχές σπρώξιμο στο πισωκολλητό σα να είχε να γαμηθεί καιρό.Δε το περίμενα με τίποτα αυτό.
Υπήρξαν 2 γύροι με πολλα υγρά εκ μέρους της.
Τα ελληνικά της πολύ καλά.Πιθανόν να τη ξαναδώ κυρίως για τη σεξουαλική της διάθεση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.774
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Διαγραμμένο μέλος 201295, delipas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού