Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477181
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι η τελευταία ερώτηση και η απάντησή μου, στον πίνακα των αξιολογήσεων. Τι δεν καταλαβαίνετε;
Στα του γραφείου πρώτα. Άψογο σε όλα του. 2-3 μηνύματα και τέλος. Το κορίτσι δέκα λεπτά πιο νωρίς, έξω απ' την πόρτα. Πόρτα είπα; Αυτή η πόρτα, μόλις την άνοιξα, θα μ' έστελνε στον άλλο κόσμο. Είχα ζητήσει απ' το γραφείο αν γίνεται να φοράει μίνι και γόβες. Τι τα θες αυτά ρε παππού. Άστο το κορίτσι να έρθει απλά ντυμένο, μην πεθάνεις πριν απλώσεις τα βρωμόχερά σου στο κορμάκι του. Ανοίγω λοιπόν και βλέπω ένα απίστευτο πλάσμα να μου λέει καλησπέρα από το 1.85, μαζί εννοείται με τα 12ποντα. Έχω ξαναπεί, ότι στις κριτικές μου δεν θα διαβάσετε περιγραφές και λεπτομέρειες για το έκανα στο κρεβάτι με την οποιδήποτε κοπέλα. Εδώ μέσα κρίνουμε τις κοπέλες και όχι τους εαυτούς μας. Το εάν δέχτηκε δάχτυλο ή όχι, δεν είναι ένσ γεγονός το οποίο θα συμβει σε όλους. Ο λόγος καταλαβαίνετε ότι είναι προφανής. Στο ίδιο πλαίσιο εντάσσονται και άλλα χαρακτηριστικά ενός ραντεβού, που περισσότερο εξαρτώνται από εμάς και λιγότερο από την κάθε κοπέλα. Στην κοπέλα μας τώρα. Ήρθε λοιπόν με ένα στενό κολλητό μαύρο φορεματάκι, διάφανο στο φως και τα ψηλά παπούτσια που ζήτησα. Θα το πω με απλά λόγια για να το καταλάβουν όλοι. ΜΟΥΝΑΡΟΣ λεβέντες μου. Φιλί με την μία, ξανά φιλί, αυτό χωρίς γλώσσα αλλά με πολλή καύλα. Τόση που το χέρι σου πάει κατευθείαν κάτω από το φόρεμα. Θέλουν γερή κράση τέτοιες περιπτώσεις. Απλά δεν φόραγε εσώρουχο. Την βλέπεις την μικρή, την αγγίζεις, διατρέχεις όλο της το κορμί με τα χέρια σου (και την γλώσσα) και ανακαλύπτεις ότι η φύση με κάποιες ήταν πολύ γενναιόδωρη. Πολύ όμως. Σώμα με θηλυκές καμπύλες , απόλυτη συμμετρία σε όλα, κώλος αριστούργημα, μαλί μαύρο μέχρι την μέση, προσωπάκι πανέμορφο. Με λίγα λόγια, αυτό το πλάσμα είναι για κλασάτους πελάτες. Δεν κάνει γι αυτούς που εκτιμούν το ότι διαθέτει δύο τρύπες μόνο. Στα χαρακτηριστικά του σεξ. Στοματικό αριστουργηματικό, με προσοχή και στα τρία φιλαράκια. Σεξ; Όπως και να την πάρεις δεν το χορταίνεις αυτό το κορίσι, γιατί για κορίτσι πρόκειται. Στο κονκλούζιον λοιπόν. Πήρα τηλέφωνο στο γραφείο, τους ευχαρίστησα και τους είπα ότι θ' ακολουθήσει κσι δεύτερη και τρίτη συνάντηση αλλά με δύωρο. Με μία ώρα δεν κάνεις τίποτα. Θα κλείσω λέγοντας ή μάλλον γράφοντας τι είπα στην Αριάνα φεύγοντας. Επειδή είχε κι άλλο ένα ραντεβού, το τελευταίο, της λέω μην πας με άλλο ντύσιμο. Να πας όπως ήρθες σε μένα, να του φύγει ο κώλος του τύπου. Μακάρι να με διαβάσει για να το επιβεβαιώσει. ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Makedonas1971
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
8.080
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Κουληςmr, Snadier και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου εγώ τις κριτικές μου τις γράφω για τα φιλαράκια του σάϊτ, τους καλοπροαίρετους. Έχω πάρει πολλά μηνύματα που τους είπα και κάποια άλλα στοιχεία της κοπέλας αλλά και του ραντεβού συνολικά. Επίσης και κάποιοι λίγοι, γιατί ήταν η πρώτη της ημέρα και που ταυτίστηκαν πλήρως με τις απόψεις μου. Ρε σεις, δεν κάνατε τον κόπο να διαβάσετε πρώτα τις όποιες κριτικές έχω γράψει. Και αν φτάνει το μυαλό, θα βγάλετε άκρη ποιος γράφει και κυρίως το ύφος του. Για το κλείσιμο να σου πω ότι δεν με νοιάζει καθόλου τι λέτε όλοι εσείς που μάλλον έχετε τους λόγους σας... Να θυμάσαι, για τους καλοπροαίρετους my friend...
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Για να δούμε λοιπόν λίγο τα Ελληνικά μας :
"Φιλί με την μία, ξανά φιλί, αυτό χωρίς γλώσσα αλλά με πολλή καύλα."

Τι εννοεί εδώ ο ποιητής με τα καταπληκτικά του Ελληνικά; Αν το φιλί χωρίς γλώσσα είχε πολλή καύλα, θα το κάναν όλες. Υπάρχει λόγος που βάζουν οι άνθρωποι γλώσσα στο φιλί.
Γράφει πουθενά στο υπόλοιπο κείμενό του ότι δίνει γλωσσόφιλα; Α ξέχασα: εξαρτάται από τον καθένα, σωστά; Αλλά τα χρήματα τα παίρνει το ίδιο από όλους , ακατέβατα.

Σύμφωνα και με τη νέα κριτική που ανέβηκε, κι ο άλλος συναγωνιστής τα μασάει για γλωσσόφιλα, και δεν αναφέρει τίποτα (γράφει οτι φιλάει στο...στήθος).Καλά κρασιά.

Και προμότορας να μην είσαι, επειδή μπορεί να κατακάβλωσες με την ιδέα ότι θα γαμήσεις ένα πιπίνι όμορφο και να γούσταρες εγκεφαλικά , δεν σημαίνει ότι και η περιγραφή σου είναι ακριβής , ούτε σημαίνει ότι κατέχεις την απόλυτη αλήθεια.
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οπως νομιζεις φιλε, αλλα επειδη ειμαστε ποιο πολυ απο οσους νομιζεις οι καλοπροαιρετοι αυτη την κριτικη - τουλαχιστον εγω -δεν μπορω να την εμπιστευθω.
εριξα και μια ματια στις 7 κριτικες σου πρωτη φορα βαζεις σε ολα 10 μαλλον εντυπωσιαστηκες.

Προσωπικα θα χαρω πολυ να συνεχισεις να γραφεις κριτικες γιατι σε θεωρω αξιολογο μελος

06 Σεπτεμβρίου, 2019
Φιλιά όχι απλά δίνει
Αλλά τα επιδιώκει( δεν με ενδιαφερουν)
Από τη στιγμή που μπαίνει μέσα
Σε χαίρεταει με φιλί στο στόμα
Αλλά και αργότερα η ίδια παίρνει πρωτοβουλία για φιλιά όπως και άλλα
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τώρα το έθεσες σωστά και γι αυτό θα σου απαντήσω. Εσύ περιμένεις με το καλησπέρα να σε πλακώσει στα γλωσσόφιλα; Έτσι κάνεις με μία γκόμενα που έρχεται σπίτι σου ή πας εσύ στο δικό της; Υπάρχουν τα πρώτα φιλιά, τα οποία είναι πολύ αισθησιακά, χωρίς απαραίτητα η γλώσσα να ψάχνει πόσες εξαγωγές και σφραγίσματα έχεις κάνει. Το τι έγινε μετά και σε πληροφορώ ότι έγιναν πολλά, ξεκαθάρισα ότι δεν τα περιγράφω, γιατί νομίζω ότι δεν ενδιαφέρει κανέναν και κυρίως δεν είναι αυτό το θέμα και ο λόγος που γράφονται οι κριτικές.
Πάντως το προμότορας με στεναχώρησε. Με υποβιβάζετσι πολύ ρε φιλαράκια. Νταβατζής είμαι ρε μάγκες, σαν να λέμε στρατάρχης. Άκου κει προμότορας. Δεκανέας δηλαδή;
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Χωρίς πολλά λόγια, κριτική που διαβάζω να γράφει

ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ

δεν τη θεωρω κριτική. Και αυτόν που την έγραψε, δεν τον θεωρώ reviewer. Έτσι απλά και τόσο απλά .
F
fylobios30
(Updated: 07 Σεπτεμβρίου, 2019) 07 Σεπτεμβρίου, 2019
Το λοιπόν. Νομίζω το τεντώσαμε το πράμα με το παρά πάνω. Να τα πάρουμε απ' την αρχή και να το τερματίσω εδώ.

Κάποιοι, ως εποφθαλμιούντες την θέση του James Bond, λες και χήρεψε η θέση του, εξέφρασαν την άποψη ότι ο Μακεδόνας είναι προμότορας. Τίνος άραγε; Της κοπέλας ή του γραφείου; Δεν μου έκαναν την χάρη να μου το κοινοποιήσουν. Κάποιοι άλλοι προσπάθησαν να προστατέψουν τα συμφέροντά τους. Από ποιόν; Από κάποιον που πήρε έναν μούναρο 175 εκατοστών; 1750 χιλιοστών για τους μηχανολόγους. Αν και αυτοί προσπεράσαν, δεν ασχολούνται με μαλακίες. Δύο αράδες τους φτάνουν, για να την βρούν την άκρη.
Δηλαδή, για να επανέλθω, αυτοί που προσπάθησαν να προστατεύσουν τα συμφέροντά τους, τρόμαξαν με μία κριτική; Τι διάολο κατημά "πουλούν" που φοβούνται; Όταν έχεις τον " αφρό" στην δούλεψή σου σπλά δεν ανησυχείς. Υπήρξε και κάποιος που βλέπει δράκους. Ξυπνάει ιδρωμένος από τα όνειρά του. Ξεχώρησα και έναν καλοπροαίρετο, που ένεκα αυτού του χαρακτηριστικού του, τον σέβομαι απεριόριστα. Στην ουσία λοιπόν. Ποιος είναι ο Μακεδόνας φίλτατοι, που φοβηθήκατε ότι θα σας ρίξει στον κουβά για 140€; Εντάξει, μιά κοπελίτσα θα πάρετε, δεν θα αγοράσετε οικόπεδο στο Σύνταγμα.
Ο Μακεδόνας αγόρια, είναι ένας άντρας (αρσενικοί είναι όλοι), 50άρης και βάλε, που λάτρεψε, λατρεύει και θα λατρεύει τον ποδόγυρο, μέχρι να του βγεί η ψυχή.. Ακριβέστερα, μέχρι και 40 μέρες από το μνημόσυνό του. Ο Μακεδόνας λεβέντες μου την έχει πληρώσει την γυναίκα, την πληρώνει και θα την πληρώνει μέχρι τα στερνά του. και λίγο μάθημα για τους νεότερους. Η γυναίκα, τον κιμπάρη και τον αβέρτο από την φύση του, τον παίρνει γραμμή με την μία και θα τον "προσκυνήσει". Οι άλλες που διαλέγουν χρηματοδότη, απλά δεν θα είναι ποτέ δίπλα στον αβέρτο. Επανέρχομαι. Ο Μακεδόνας παλληκάρια μου, έχει πάρει και έχει πληρώσει μούνες με τετραψήφια νούμερα και χωρίς τον άσσο μπροστά. Δεν έχει ανάγκη να πει γλύκες και χαρητομενιές για καμμία των 140€. Απλά να ξέρετε ότι αν το κοριτσάκι (Αριάνα) είχε κάποιο background από πλευράς μορφώσεως και καλλιέργειας, τώρα δεν θα κουραζόμασταν με μαλακίες. Θα ήταν στα σαλόνια. Τέλος πάντων.
Κάπως έτσι είναι ο Μακεδόνας κι αν σας αρέσει. Τα φιλιά μου amici miei. Τέλος από μένα εδώ. Οι καλοπροαίρετοι( μόνον) με pm για το ραντεβού μου και μόνον. Τους άλλους τους έχω γράψει ήδη στ' αρχίδια μου...
20 Σεπτεμβρίου, 2019
Μήπως οφείλουμε, μια συγνώμη στο τυπο;; που τον πήραμε απο τα μούτρα;;
Εγω προσωπικά δεν είχα γράψει κάτι, αλλά και να έγραφα, αυτά που σκεφτόμουν, θα κοβόντουσαν στην αξιολόγηση... Προσκύνημα
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
09 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

O Φιλος ο Μακεδονας δεν ειναι προμοτορας ουτε εγκαθετος αυτα ειναι φαντασιωσεις. Ειναι λιγο αγαπουλης του αρεσε πολυ το μουνι ενθουσιαστηκε και ητανε λιγο υπερβολικος στην βαθμολογια. Αυτο μπορει να συμβει στον οποιοδηποτε. Μην απαξιωνετε τοσο γρηγορα μια κριτικη μην βγαζετε χιλια δυο απο το κεφαλι σας αν δεν ξερετε καλα τον αλλον. Ο Μακεδονας ειναι σοβαρο μελος και ανθρωπος με επιπεδο. Το θεμα εδω πλεον ληγει τα περαιτερω ειναι ανουσια.
10 Οκτωβρίου, 2019
Διαβάζοντας τα σχόλια των μελών διαπιστώνω για ακόμη μια φορά πόσο σπουδαία για τους περισσότερους είναι η κάλυψη του πληκτρολογίου! Τό'χετε τερματίσει κάποιοι!!! Ένα μέλος γράφει το προσωπικό του βίωμα με την κοπέλα και βουρ στην πυρά!!! Και μετά αναρωτιούνται κάποιοι γιατί δεν γράφονται κριτικές... Ουστ κουτσομπόλες!!!!! Τρέξτε τώρα να κλείσετε με Αριάνα...
28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3