Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Τζένη στο Ηράκλειο, αλλά το σύστημα δεν το έχει, οπότε έβαλα Αθήνα.Κεφάλι σε τοίχο!

Αν και είμαι μέλος χρόνια έιναι η πρώτη κριτική που γράφω και αυτό χάρη στη Τζένη, από μόνο του λέει πολλά.

Η Τζένη έχει και τα τρία ουσιαστικά του τίτλου με κεφαλαία, γυναίκα με Γάμα κεφαλαίο, είναι λατίνα με Λάμδα κεφαλαίο και κυρία με Κάπα κεφαλαίο.Καπέλο
Πάνω από όλα είναι τρομερή επαγγελματίας, σέβεται το κάθε ευρώ που παίρνει και θέλει στα αλήθεια να περνάς καλά.Ναι!

Από τη στιγμή που σε υποδέχεται μέχρι τη στιγμή που θα φύγεις θα κάνει τα πάντα για να μείνεις ευχαριστημένος.
Το ξενοδοχείο από τα πολύ καλά της πόλης, καθαρό, άνετο. Η ίδια η Τζένη μοσχομύριζε.
Το πρώτο σοκ είναι όταν τη βλέπεις, μια γυναικάρα θηλυκή, φιλική και πρόστυχη μαζί.
Επίσης σου δημιουργεί την αίσθηση πως γνωρίζεστε χρόνια.

Το σώμα σφιχτό, σαν να είναι εικοσάρα και θηλυκό, κορμί λατίνας, όποιος θέλει κάτι ανορεξικά μοντέλα θα πάει αλλού, αλλά για μένα που το παρατσούκλι μου είναι λατίνικο, καταλαβαίνει κανείς πως η Τζένη έχει το ιδανικό παρουσιαστικό.Έρωτας

Η δουλειά μου είναι τρεις εβδομάδες εκτός Κρήτης και μία εντός. Οποιαδήποτε φορά τύχει και η Τζένη είναι Ηράκλειο και εγώ δεν είμαι ταξίδι, θα την συναντήσω ξανά.

Τζένη γλυκιά μου υποκλίνομαιΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
619
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Να τονίσω εδώ πως το σύστημα δεν είχε ανά κατηγορία μεγαλύτερη βαθμολογία από αυτή που έδωσα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1