Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ντόπιες προτιμήσεις πάντα και Σάββατο μετά από διακοπές ,είπα να κάνω την υπέρβαση και να δοκιμάσω κάτι πέρα απτό 120-140/hour.
Το γραφείο που έχω πια μια άψογη συνεργασία όσες φορές έχουμε συνεργαστεί,μου πρότεινε διαθέσιμη στην ώρα που ηθελα της ΑΣΗΜΙΝΑ.

Σαφως βέβαια λόγο τιμής δεν έκλεισα και παραπάνω ώρα γιατί και το γραφείο μου είπε ότι σε αυτή τη μια ώρα θα τα δεις όλα, γελώντας κιόλας η τηλεφωνήτρια.

Η ώρα έφτασε,το κουδούνι χτύπησε, και μετά από πολύωρη μελέτη σε κριτικές/φωτογραφίες κτλ, ανοίγω πόρτα και εξαρχής θα πω συναντώ την κοπέλα ακριβώς των φωτογραφιών. δεν έχει πάνω από 7-10% φωτοσοπ και αυτό που λέω είναι πολύ.

Με χαμόγελο και τον αέρα της επαγγελματία περνάει μέσα μιλώντας μόνη τής.
Αμέσως κατάλαβα πως δεν έχει τίποτα κοινό με ότι είχα πάρει και δοκιμάσει μέχρι στιγμής.

Κάτσαμε 5 λεπτά με το ρολόι σχεδόν και τα είπαμε στο καναπε και σε αυτά τα 5 λεπτά γδυνοταν και μου εξηγούσε ένα προς ένα τα τατουάζ της,μέτρησα σχεδόν 15 αν θυμάμαι καλά.
Πλάτη,πόδια παντού. Κανονική πορνοστάρ!

Πιρσινγκ γλώσσα και αφαλό, βυζαρα από τις λίγες, τούμπανο και όπως αναφέρθηκε όχι τέλειως ξύλινο,έχει υφή ωραία.
Χείλια τούμπανο,δάχτυλα κόκκινο μανικιούρ πεντικιούρ, μαυρισμένη και γενικά ένα όλο στυλακι που απτό πρώτο λεπτό είσαι καυλωμένος ακόμα και με το πώς σου μιλάει.
Πρόκειται για μηχανή του σεξ που έχει γράψει πολύ χιλιόμετρο με τεράστια εμπειρία.
Άνετη πολύ και επεξηγηματική,πρόστυχη στο λόγο της όσο πρέπει.

Μου εξήγησε όλο το πρόγραμμα της και τα έξτρα μεταξύ σοβαρού και αστείου και πήρα και το αναλ ριμινγ.

Στα του αγώνα, κάνεις ότι θες αν μπορέσεις και την χειρηστεις γιατί εμένα με έκανε ότι ήθελε.
Δάχτυλα δέχεται και βάζει και μόνη της,
Πίπα από άλλο πλανήτη, δασκάλα,
Χουφτωματα,τριψιματα, και ότι άλλο βάζει ο νους σου,
Γλυφομούνι ερχόταν μόνη της 69 και ξαναφεύγε
Αναλ ριμινγκ φοβερό, ότι βλέπεις σε τσόντες καλές, το ζεις.

Η γκόμενα δεν έχει ντροπες ούτε όρια αποτι κατάλαβα.
Έγιναν δύο γύροι, ένας με τελείωμα με τη γλώσσα της να έχει χαθεί κάτω απταρχιδια μου βαθιά, και το δεύτερο τέλος ήρθε με αυτή από πάνω σε βαθιά καθίσματα,παίζοντας ταυτόχρονα το μουνι της και εγώ τσιμπώντας τις ρογες της.

Η Ασημίνα για μένα δεν έχει να κάνει με τίποτα συνηθισμένο, είναι Ελληνίδα, καυλιάρα μεγάλη και εκφυλη, δε κρύβεται δε φοβάται δε κλέβει, ξέρει ακριβώς τι άτομο είναι τι κάνει και που πάει.

Προσωπικά της είπα ότι θα της γράψω τη κριτική και μου είπε ένα ευχαριστώ και αν ξανακατσει να βρεθούμε θα μου κάνει τους ένα δωράκι, που ενώ δε θα ξανατολμουσα λόγο τιμής,αλλά μόνο για τη περίεργα του δώρου και για το εθιστικό αναλ ριμινγκ της που ακόμα το σκέφτομαι και καυλώνω,μάλλον θα ξαναπάρω.

Φιλάκια δυναμίτη Ασημίνα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.839
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, mick11 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2019
Ακριβό το βασικό μοντέλο και πολλά τα έξτρα. Ελπίζω να πέρασες καλά. Προσωπικά θα ψάξω για καλύτερο value for money...
31 Αυγούστου, 2019
ωραιος τυπε! την εχω στα υπ'οψιν..
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Ναι, όντως ακριβή.

Π
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3