Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 137 10
Call-Girls 319010
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από τόσες καλές κριτικές σκέφτηκα ότι θα ήταν λάθος να μην έχω και αυτό το ένσημο στην πορνό καριέρα μου... Με ελέγχεις τα μηνύματα και σχεδόν καθόλου αναμονή κλείστηκε το ραντεβού σε γνωστό πορνό hotel και στην ώρα της λοιπόν η κοπέλα.... Πρώτη εντύπωση θετικότατη πολύ καλή Αύρα πάρα πολύ καλή συμπεριφορά φιλικότατη και μέσα σε ελάχιστο χρόνο ένιωθες οτι είσαι με την κοπέλα που τα έπινες πριν λίγο στο club και έτσι για την κάβλα πας να κάνεις σεξ... Κορμί τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα πάρα πάρα πολύ καλό η συμμετοχή της στο σεξ όλα τα λεφτά ξέρει να στήνεται ξέρει τι ζητάς και στο δίνει γιατί γουστάρει και αυτή... Στο 69 γεύτηκα από τους καλύτερους χυμούς που μου έχει δώσει γυναίκα... Το κ******* της απλά υπέροχο σχήμα και αίσθηση πάρα πάρα πολύ καλή... Για εμένα προτείνεται για όσους δεν την έχουν δοκιμάσει εγώ τουλάχιστον έχω στα άμεσα μου σχέδια επαναληπτική.... Αυτά από μένα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.983
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, PANTHERS3M, kostis76 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2019
To δωράκι της μαζί με κωλαράκι στη 1 ώρα ποιο είναι????Καπέλο
31 Αυγούστου, 2019
Έτσι ακριβώς. Το κοριτσάκι μας είναι δυναμίτης. Θα σ' ευχαριστήσει, ανεξάρτητα το πως είσαι ψυχολογικά ή σωματικά. Στανταράκι πλέον η πιτσιρίκα...
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Λεπτομεριες δεν λες ...γράφεις γενικά και αόριστα ....Θέλω λεπτομεριες ... τι κάνει ; Σοσιαλ τιμε; Αναστενάζει η όχι ; Είναι gfe h pse ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3