Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 83630
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό με τη σύζυγο και με την επιστροφή απτις διακοπές και τις καύλες στο κόκκινο, κλήση στο γραφείο και τι υπάρχει σε μικροκαμομενο και με λίγο εμπειρία σε ζευγάρια,γιατί δεν ειμασταν έτοιμη για δοκιμές αλλά για καθαρή εκτόνωση και παιχνίδι, μας πρότειναν Πέγκυ.
Θα ενημερώσω ότι από εμάς έχει ξαναδοκιμάστει στο παρελθόν και είναι η δεύτερη φορά τώρα απλά δεν γράφαμε τότε κριτικές .

Στην ώρα της,ραντεβού στο σπίτι μας, φτάνει και μπαίνει πρώτα το άρωμα της.
Η Πέγκυ είναι ένα άτομο,από αρκετά που έχουμε συναντήσει ιδιαίτερα καθαρό!!!!!!!!!!

Μικροκαμωμένο καυλακι τελείως, περιποιημένο παντού από δάχτυλα,μαλλί,μακιγιάζ φοβερό τύπου asian και με ντύσιμο κυριλέ,ήρθε επίσης φορώντας τα γυαλιά της κάτι που προσωπικά τη δικιά μου τη καύλωσε ιδιαιτερα.

Είχαμε κλησει δύο ώρες να είμαστε ανετοι και γι'αυτό κάτσαμε στο σαλόνι στην αρχή να πιούμε ένα ποτάκι.
Μας είπε και τις είπαμε για το καλοκαίρι μας,αρκετά ωραίο τυπακι στη συζήτηση καθώς μπορείς να μιλήσεις για όλα.

Εκεί τελείωσαν τα λόγια και άρχισαν τα φιλιά όπου η δικιά μου είχε καυλώσει από πριν,εγώ ξέρωντας την καλά αρχησε να τρίβεται πάνω στο πόδι της Πέγκυς,όπου η ίδιου μου λέει "έλα εδώ εσύ τι κάθεσαι εκεί και μας κοιτάς???έλα να σε πιπωσω να μάθει η αγάπη σου πως να περνει πίπες"

Ήταν η έναρξη μεταξύ τους του εμφυλιου αλλά και ταυτόχρονα του φιλικού αγώνα.

Η δικιά μου δε ξεκωλαγε να τη γλύφει παντού και εγώ είχα τρελαθεί με τα υπέροχα βυζιά της,ρογα κάγκελο και πολύ ωραίο βυζί.
η γλώσσα της με μαεστρία στη πίπα σε φέρνει εύκολα κοντά στο τέλος οπότε γουστάρει.

Το παιχνίδι κράτησε 1 ώρα καθαρή, με στραπον δικό της, γάμησε τη δικιά μου με μια υπέροχη κίνηση σαν ένας πολύ καλός γαμιας,εγώ την πηδηξα αγκαλιά με τη δικιά μου να της γλύφει και να της χαϊδεύει το κωλαρακι,και μετά μας έβαλε να πηδηχτουμε με τη δικιά μου και να μου γλύφει τα αρχιδια όπου και έχυσα πάνω στα βυζακια της Πέγκυς, με τη σύζυγο,να τη καθαρίζει τελείως με τη γλώσσα μέχρι τελευταία σταγόνα.

Δεν θεωρώ την Πέγκυ για ζευγάρι ειδικά μια καλή επιλογή, τη θεωρώ ένα από τα απόλυτα στάνταρ για τέτοια εμπειρία,καθώς τηρεί όλες τις προϋποθέσεις ενός τέτοιου σκηνικού!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
CoupleNP
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
3.218
Πόντοι:
7.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2019
Καλησπέρα φίλε μου. Επειδή αναζητώ κι εγώ με τη σύζυγο ένα κορίτσι που να μπορεί να ανταπεξέλθει ωραία σε τέτοια φάση έχεις κάποια δοκιμασμένη να μας προτείνεις από το γραφείο αυτό ( ή και άλλη)? Ευχαριστώ
31 Αυγούστου, 2019
Στα p.m που μου στείλατε, δε μπορώ να απαντήσω ακόμα με p.m
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok απαντά μου εδώ αν θέλεις
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Δοκιμασμένες έχουμε αρκετές, εμπειρίες που ήταν ξεχωριστές θα σημειώσω από κάτω:

Πέγκυ που αναφερα
Νίκα yourangels
Masa your angels
Alena yourangels
Lila athensdiva
Myrto yourangels
Adrianna ανεξάρτητη
Sabrina athens network

Αυτές ήταν ιδιαίτερες συναντήσεις
03 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μουΚουλ
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Taz7 σου απαντώ εδώ γιατί δε μπορώ να στείλω π.μ

Η Πέγκυ ήταν πολύ καλή περίπτωση,επίσης επειδή πριν από οτιδήποτε κάνουμε μιλάμε και λίγο μαζί τους,φάνηκε πως έχει εμπειρία αλλά και η πράξη μετά το απέδειξε.
Καλό είναι για αρχή βέβαια να κάνεις όπως μου ανέφερες πως το σκέφτεσαι κάτι σε δίωρο για την δικιά σου,γιατί ειδικά αν δεν έχεις παίξει αρκετές φορές αυτό το έργο,η μια ώρα δε θα σε βρει ούτε χαλαρό ούτε θα το απολαύσεις.

Όσο αποκτάς εμπειρίες,μετά μπορείς βέβαια να χρησιμοποιήσετε και το χρόνο καλητερα από πριν και η μια ώρα να πάρετε αυτό που θέλετε και για το μετά.

Αν η κοπέλα πάντως είναι έμπειρη στο θέμα πάνω να ξέρεις θα σας οδηγήσει και αυτή στην αρχή!
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Pappousgior δυστηχως δε μπορώ να σου στείλω π.μ
Και για το θέμα που με ρώτησες δε μπορώ να σου απαντήσω εδώ δημοσίως.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7