Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 5756
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την πλήρη αποτυχία με το όνομα ΟΛΓΑ, και με συννενόηση με το γραφείο μου έστειλαν εντός 15 λεπτών το κορίτσι αυτό, το οποίο πρόκειται περί γυναίκας και όχι απλό κορίτσι.

Ο χρόνος που ήρθε σε σχέση με την πλήρη αποτυχία του προηγούμενου ραντεβού ήταν το πρώτο χαμόγελο στα χείλη μου μόλις την αντικρησα.
Γλυκιά εξαρχής πέρασε μέσα,σίγουρα την έκοψα πως ήταν πληροφορημενη για τη προηγούμενη ξενερα μου,και η κοπέλα ήταν πολύ γλυκιά.

Κορμάρα ωραία, τατουάζ μπόλικα που δε τα κρύβει ,βυζί πολύ ωραίο και περιποιημένη στο σύνολο.

Πιάσαμε λίγο κουβεντουλα όπου γδηθηκε με αφορμή να μου δείξει τα τατουάζ της.
Ατριχη παντού,καθαρή και γονάτισε ευλαβικά μπροστά στον κύριο.με τρόπο τον πήρε στο στόμα της και τον ανάστησε...

Ωραία πίπα,με ωραίο γλυψιμο του κεφαλιού και των μικρών κύριων από κατω.
Φιλιά δε τσιγκουνευεται και δάχτυλα επίσης παίζεις εύκολα μπροστά.
Βυζί για γλυψιμο όπως και ωραία τρυπουλα.

Εγινε ένας γύρος καθώς φάγαμε αρκετή ώρα στα γλυψιματα και παίχτηκε κυρίως γαμησι από πάνω,όπου χαζευα τις βυζάρες της και τα τατουάζ, και μετά τη γύρισα πλάι,κάρφωμα δυνατό δε λέει όχι, ίσα ίσα έδινε ένταση και η ίδια,και στο τέλος περάσαμε με μένα από πάνω όπου τις φόρεσα τις γόβες της γιατί μαρεσε να τη πηδήξω έτσι.

Τελείωμα στα βυζιά της όπου τα αλοιψε μόνη της μπροστά μου και μείναμε εκεί ξαπλωμένη,δεν έτρεξε μπαμ μπάνιο.

Τα είπαμε λίγο, αγγλικά σε καλό επίπεδο και ωραίο τυπακι ,πέρασε για μπανάκι με την κλήση που της έγινε.
Δε βιάστηκε καθόλου γενικά,και πέρασα ωραία,ειδικά μετά την προηγούμενη αποτυχία ήταν το χάπι που χρειαζομουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.829
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kostis76, delipas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2019
Συμφωνώ και επαυξάνω έρχεται κριτική
31 Αυγούστου, 2019
Φίλε μόνο το yourangel τέτοια εξυπηρέτηση !! Μπράβο!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2