Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παρασύρθηκα απο τις φωτό και τη διθυραμβική κριτική έτερου παίκτη και είπα να δοκιμάσω. Incall συνάντηση πρώτες εντυπώσεις καλές. Χαμόγελα, ψηλές κάλτσες ωραία εσώρουχα, προσφορά για κρασάκι. Οι φωτό ειναι κοντά στην πραγματικότητα λείπει η λάμψη στο πρόσωπο, και υπάρχει κοιλίτσα. Δεν με χάλασε και δεν θα το αξιολογούσα καν αν πέρναγα καλά. Στη συνέχεια αφήνω τα χρήματα τα αρνείται και μου λέει στο τέλος. Το εκτιμώ και πάω για ντουσάκι με πολύ καλές προοπτικές. Βγαίνω πέφτουν κάποια φιλάκια και χουφτωματα χωρίς υπερβολές και μετά αρχίζουν τα τραγελαφικά. Μαλί δεν με άφηνε να αγγίξω σε ολη τη διάρκεια. Φιλί το αποφεύγει (στη καθαριότητα είμαι σχολαστικός και εννοείται είχα πλύνει δόντια) Ξεκινάει πιπα συμπαθητική - για dt ούτε κουβέντα - την οποία σταματάει για να βάλει προφυλακτικό. ΟΚ τέσπα πως θέλεις με ρωτάει τις λέω εσύ απο πάνω για να χαζεύω τις βυζάρες της. Βάζει gel ανεβαίνει απο πάνω αρχίζει να κουνιέται με ψεύτικους αναστεναγμούς και τα γνωστά ντα, ντα, ντα. Ακουμπάω με το δαχτυλο τη κωλοτρυπιδα της μου το απομακρύνει. Υποτιθεται οτι προσφέρει και αναλ στο προγραμμα τι σκατά ... Κάποια στιγμή σηκώνεται δεν καταλαβαίνω γιατί λέγοντας καποια ρωσικα. Στη συνέχεια μου δείχνει νέο προφυλακτικό καταλαβαίνω οτι θέλει να το αλλάξουμε. Της λέω πιπα πρώτα, δυσανασχετεί και κάπου εκεί ενώ έπρεπε να πάρω την απόφαση να το λήξω και να πάρω τηλ το γραφείο συνεχίζω. Μηχανική πίπα, στη συνέχεια τη στήνω στα 4 και χύνω συνοπτικά εν μέσω ντα, ντα, ντα κλπ. Ντύνομαι πύραυλος της αφήνω το αντίτιμο και ακολουθεί το φανταστικό : με ρωτάει αν τα χαρτονομίσματα είναι γκούντ και αρχίζει να τα κοιτάει στο φώς αν είναι γνήσια ... Αγαρμπη κακή συνάντηση προσοχή στους διθυράμβους αγαπητοί !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
143
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Ξύδης, eridon1877 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2019
Τα ιδια και εδω τυπε , πιπα χεσε μεσα περισσοτερο μαλακια παρα πιπα , ντα ντα συνεχεια , τα βυζια αρχικα φαινονται ωραια αλλα στην υφη νερουλα . Ακομα και το μασαζ που την εβαλα να κανει να μην πανε στραφι τα ευρω , ισως το χειροτερο που μου εχουν κανειΚεφάλι σε τοίχο!. Αποκορύφωμα ο ελεγχος των ευρω στο τελος Κεφάλι σε τοίχο! . Ουτε βαση αμα εβαζα κριτικη
review reaction 1 hornyasfuck
31 Αυγούστου, 2019
Μ' έσωσες φιλαράκι, πάνω που ετοιμαζόμουν να την κλείσω. Πάντως το θέμα της προφύλαξης των κοριτσιών, ακόμη και της υπερβολικής, δεν το βρίσκω σαν ένα απαραίτητα κακό. Έχουμε σκεφτεί τι συναντάνε; Δες δεξιά και αριστερά, έξω στην καθημερινότητά μας. Είναι δύσκολο αυτό που επιλέξανε να κάνουν...
review reaction 1 hornyasfuck
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Σχετικά με τη "διθυραμική κριτική", είναικανόνας πως οι δύο πρώτες κριτικές των κοριτσιών είναι διθύραμβοι. Οι αληθινές κριτικές αρχίζουν ετά. Άλλοι θα πουν ότι οι πρώτες διθυραμβικές κριτικές είναι από το ίδιο το γραφείο, αλλά εγώ όχι, δε θα το πω αυτό, δε μιλάω χωρίς στοιχείαΧαμόγελοΚουλ
review reaction 1 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε bloom5 3 χρόνια πριν κοπέλα του γραφείου μου είπε ότι έχουν προμότορες και εκπτωσάκηδες που γράφουν διθυραμβικές κριτικές.Προσοχή μεγάλη με το συγκεκριμένο γραφείο.
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4