Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 320534
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα παίδες και καλώς σας βρήκα.Μολονότι διαβάζω χρόνια το site,τις κριτικές του και τα forums,έφτιαξα λογαριασμό πριν λίγες μέρες,οπότε,γράφω τις εντυπώσεις μου από την πιο πρόσφατη κοπελιά που συνάντησα.Ημερομηνία πραγματική.Συνάντηση σε κεντρικό ξενοδοχείο,όχι αποκλειστικά ημιδιαμονής. Η Ιόλη,μετά από εύκολη συνεννόηση με μηνύματα λίγες μέρες πριν,έφτασε ακριβώς στην ώρα της για προγραμματισμένο 2ωρο ραντεβού.Έλα που όταν κανόνισα αυτό το ραντεβού,δεν είχα υπολογίσει οτί θα γυρίσω 3 φορές από το πρωί όλη την πρωτεύουσα για τις δουλειές μου και θα έχω,ουσιαστικά παραδώσει πνεύμα την ώρα του ραντεβού.Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα χαμογελαστό νεαρό κορίτσι.Φιλάκι για το καλώς σε βρήκα και μπήκε κατευθείαν στο ντους.Για να μην μπω σε λεπτομέρειες,το κορμί της είναι πραγματικά πολύ σφικτό,γυμνάζεται όπως μου είπε. Στηθάκι μικρό και στητό.Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση στην διάρκεια όλου του 2ωρου ραντεβού είναι οτι ενώ ήμουν πτώμα ΚΥΡΙΟΛΕΤΙΚΑ(ρε ούτε με κλαρκ δεν...Money Mouth) χτυπιόταν επί μία τουλάχιστον ώρα από πάνω μου,από κάτω μου,μπροστά μου με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο για να με βάλει μπροστά και δεν δυσανασχέτησε ούτε στιγμή.Τελικά μετά από μία ώρα έγινε το θαύμα!!!Προσκύνημα
Αμέσως στο ντουσάκι εναλλάξ.Βγήκα στο μπαλκόνι για τσιγαράκι,ενώ εκείνη περίμενε ξαπλωμένη στο κρεβάτι με ένα χαμόγελο γαλήνιο και διακριτικό.Επέστρεψα,ψιλοκουβεντιάσαμε,1-2 λεπτά και ξανά καβάλα επάνω μου για επόμενο γύρο.Φυσικά είχα παραδώσει πνεύμα,μία και πολύ ήταν με τα χάλια που είχαΚεφάλι σε τοίχο!Πάντως εκείνη προσπάθησε μέχρι τελευταίο δευτερόλεπτο να με φτιάξει,τι ρούφηγμα,τι κοπάνημα πάνω μου,τι στήσιμο στα 4.Βέβαια ο νεκρός εκεί κάτω δεν ξανασάλεψεΚεφάλι σε τοίχο!Εν κατακλείδι,το κορίτσι έκανε τα πάντα για να με ικανοποιήσει.Πάντα ντουσάκι μετά από κάθε φορά(τέλος πάντων,προσπάθειαΧμμμ;) και αμέσως χαμογελαστή και ευδιάθετη ξάπλωνε στο κρεβάτι και με περίμενε χαμογελώντας για να ξαναδοκιμάσουμε.Μολονότι ήταν από τις χειρότερες μου ημέρες,η παρουσία της,το σφικτό της κορμί,η ευχάριστη διάθεσή της(σε ό,τι με αφορά,το οτι καταφέρνει να είναι τόσο ευδιάθετη και ευγενής με κάποιον άγνωστο σε ένα τόσο ζόρικο επάγγελμα,αγγίζει τα όρια του υπεράνθρωπου) μου άφησαν τελικά μια γλυκιά επίγευση στην βραδιά.Τιμάει τα χρήματα που παίρνει μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο και δεν λέει όχι.Εννοείται θα την ξανασυναντήσω σε πρώτη ευκαιρία.Καλή συνέχεια σε όλους και φυσικά στο κορίτσι μας,την Ιόλη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 27, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, T-DRIVER, kostis76 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2019
Συγχαρητηρια!!! που εισαι Ακομπλεξαριστος!!!
30 Αυγούστου, 2019
Μια ερώτηση ρε παιδιά καθώς είμαι potential customer της ....
Πρωκτικό κάνει ;
Από καθαριότητα ;
30 Αυγούστου, 2019
Γραφτε ποσα δωσατε . Ντρεπεστε μηπως ?
30 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε,κάνει,με έξτρα χρέωση φυσικά,αλλά κάνει.Σε σχέση με την καθαριότητα παίρνει 10 με τόνο.Μοσχοβολούσε και μετά από κάθε... πήγαινε αμέσως για μπάνιο
31 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γράφει σε άλλες κριτικές για τις χρεώσεις της,από εμένα ειδικά περιμένετε να μάθετε?και ποιον θα ντραπώ,εσένα???
31 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελεγα μηπως σ αγαπησε και πηρε λιγωτερα. Φαινεται οτι φοβασαι το ποθεν εσχες φιλαρακο
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άκου,και δεν θα επανέλθω.Προτίμησα να σταθώ στις υπηρεσίες της κοπέλας,την διάθεσή της και το κορμί της.Οι τιμές αναφέρονται και σε προηγούμενα σχόλια,εφόσον όμως σε καίει τόσο,σου λέω οτι για 2 ώρες πήγε 250.Ακριβά?Φθηνά?Ο καθένας κρίνει για πάρτι του.Εφόσον μιλάμε για call girl πάντως και σε συνάρτηση με τις υπηρεσίες,την ηλικία και την διάθεσή της μια χαρά τιμούλα μου φαίνεται.Σε ό,τι με αφορά,έχω την δυνατότητα και τα δίνω.Σέβομαι το οτι κάποιοι συνάνθρωποι δυσκολεύονται,αλλά δεν σε υποχρεώνει κανείς να πάρεις call girl(όχι υποχρεωτικά την Ιόλη).Θα μπορούσες για παράδειγμα να πας σε ένα studio,στην φυλής ή όπου αλλού βρίσκεις φθηνά.Αυτά από εμένα,φιλικά,καλή σου συνέχεια.
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν καταλαβες. Φτηνα μου φαινεται για δυο ωρες με την συγκεκριμμενη . Μαλλον της εκανες παζαρι. Παντως νταξει. Το ξεπερασα
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8