Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 6197
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τρίτη σερί κριτική κάτι οι καλές κριτικές κάτι το ασιατικό στυλ και η επιβεβαίωση απτό τηλεφωνικό ότι είναι εγγύηση η Κυρία με οδήγησαν στην Darina.Ηρθε ντυμένη με ολόσωμη κόκκινη φόρμα και γόβες.Το πρόσωπο της λίγο σπασμένο αλλά θηλυκό πολύ καλά αγγλικά όντως ταξιδεμενη έμπειρη αεράτη κλασάτη πήγε στο μπάνιο να φορέσει την "παραγγελια" μου και αντίκρισα μια σέξυ κυρία λίγο κοιλίτσα αλλά το ποιό εντυπωσιακό ήταν ο κώλος πέτρα και οι τεράστιες ρωγες σαν σταφυλιού η κουμπια ραδιοφωνουΜεγάλο χαμόγελο Στο σεξ ήταν απόλαυση φιλούσε με την ψυχή της δεχόταν την περιποίηση μου και ανταπεδιδε της ζήτησα να χύσει έπαιξε το γατάκι της όσο με καβαλουσε και τελείωσε.Γενικα το ραντεβού εσπασε τα όρια της "δουλειάς"
ένιωσα ότι έχω κοπέλα μου όπως και στο σοσιαλ όπου ήταν τόσο εγκάρδια και ευχάριστη.
Θα ήθελα να την ξαναδώ στο μέλλον και με περισσότερη ώρα παρόλο που δεν συνηθίζω να παίρνω ίδια κοπέλα δεύτερη φορά εδώ λέω να κάνω μια εξαίρεση γιατί με κέρδισε και το repeat πιστεύω και ευελπιστώ θα ναι ακόμα καλύτερο.Να στείλω και τα χαιρετίσματα μου σε όλο το τηλεφωνικό Αντζυ Νικόλ Αγγελο Ράνια που πάντα με εξυπηρετούν με χαρά και προθυμίαΠροσκύνημαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, TurboLover, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού