Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 32107
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευαρα βράδυ σχολασμενος αργά από την δουλειά μπλέξαμε και για κάτι μπυρονια με τα παιδιά και γιρναω σπίτι ξαναμενος.
Τηλέφωνο στο γραφείο και για να πω την αλήθεια μου για άλλη κοπέλα πήγενα. Φουλ μπουκ μου λέει η αντζη και μου προτηνει την Εύα χωρίς δισταγμό ε και όταν σου προτείνει η αντζη κοπέλα είναι σαν να περνεις τα νούμερα του Τζόκερ από τον οπαπ για την επόμενη κληροση. Κληνετε το ραντεβού και η κοπέλα στην πόρτα ακριβώς στην ώρα της. Πρώτη εντύπωση μια κοπέλα με γιηνη ομωρφια οχι αυτό το ρωσικό το ψεύτικο που σηνηθιζετε. Μπενει μέσα λίγη κουβεντούλα και με δική της πρωτροπη μου λέει αντε δεν θα πάμε μεσα(υπνοδωμάτιο) λέω καλός πάμε. Και εδώ αρχίζει το καλό της υπόθεσης παιδιά για την ηλικία της δεν πεζετε η κοπέλα και εάν έχετε και εσείς λίγη ωρεξη να κάνετε τον εργάτη λίγο εκεί κατο κάτι που εκενα εγώ θα σας το ανταποδώσει και θα σας επιβραβεύσει με την σειρά της όχι απλά με το παραπάνω αλλά επί δέκα φορές παιδιά η κοπέλα και μπράβο της το κατέχει της αρέσει δεν ξέρω τη αλλά πάλι μπράβο της. Ακούραστη σε αργά γρήγορα από πάνω από κάτω στα τέσσερα δεν παραπονέθηκε ούτε μια ψώρα. Α και κάτι ακόμα ντιπ θρουτ από το πουθενά δεν την βάζει το μάτι σου αλλά όλο μέχρι κατο κάτι που επέφερε και τελιομα στην στοματική κοιλότητας.δευτερη φωρα που δεν έχω κλάψει τα λευτα και έχω περασει πολύ καλά έως και τέλεια μπορώ να πω που φοβάμαι ότι το αλτερ εγκο μου στην άλλη άκρη του κόσμου πρέπει να βασανιζετε λογικά. Αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα τους σηναγονιστες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Cimis cimopoulos
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.352
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, petergsp, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού