Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κριτικη γραφεται ετεροχρονισμενα καθως για καποιο λογο αυτη που ειχα γραψει την επομενη της συναντησης δεν ανεβηκε ποτε .
Παρολα αυτα ομως ξαναγραφω εστω και περιληπτικά διοτι περασα ομορφα και της αξιζει (της SABRINA)να καταγραφει αυτο .
Οπως γραφω και στον τιτλο αυτο που θα δειτε μπορει να μην σας εντυπωσιασει αρχικα αλλα η θετικη της ενεργεια , η γλυκα της και η δοτικοτητα της ειναι τα μεγαλα της ατου . Εχω παει με μουναρες που με ξενερωσανε και με προσπαθεια καταφερα να τελειωσω μια φορα για να μην κλαιω το παραβολο. Εδω δεν θα εχετε τετοια . Απλα θα πηδηξετε την συμμαθητρια σας στο λυκειο σε μια κατασταση χρονομηχανης !!! Εχει μια αθωοτητα που πραγματικα θυμιζει αποσπασματα απο τον Μεγα Ανατολικο . Σαν να μην κανεις sex μαζι της αλλα να παιζεις κατασκηνωτικα παιχνιδια !!! Θα σας ανεφερω μονο οτι την πρωτη φορα τελειωσα (αφου ειχαμε κανει οτι ειχα στο μυαλο μου) εχοντας την στα τεσσερα . Παω για μπανιο και βγαινοντας της λεω οτι περασα super αλλα θα προτιμουσα το CIM . Μου λεει τοτε ¨"why didnt you told me?" . Λεω εχουμε 7 λεπτα .....προλαβαινουμε ?? Χωρις να απαντηση με βαζει κατω , με αρχιζει στο ρουφηγμα και με τελεινει στο στομα της εξαφανιζοντας το σπερμα μου . Εγω καταενθουσιασμενος και για να την συγχαρω της κανω high five και αυτη με δυναμη κολλαει το χερι της στο δικο μου και πανυγηριζουμε και οι δυο λες και σκοραραμε στον τελικο του world cup !! Μεγαλες στιγμες !!! Εφυγα τρεκλιζοντας στην ζεστη της Λ Συγγρου καταμεσημερο ανυπομονωντας να ανοιξω το aircondition του αυτοκινητου μου........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Scotsman, chris1955, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2019
Καλησπέρα φίλε και μπράβο που πέρασες καλά.Ναι! Στο 30λεπτο μια εκτόνωση δεν είναι και στην ώρα οι δύο;
K
kostas21d
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1