Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 6435
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ αρχην να πω οτι ο τιτλος της κριτικης περι "κασκαντερισμου" (sic) εχει να κανει με το οτι την ημερα της συναντησης μου με την Ναταλυ δεν υπηρχε αναρτημενη κριτικη οποτε παρολο που η κοπελλα του γραφειου την συνεστησε ανεπιφυλακτα, δεν αναιρειται πληρως η εννοια του "κασκαντερισμου" .
Εδω να προσθεσω οτι αμεσως μετα την συναντηση εστειλα κριτικη απο το κινητο μου προκειμενου να ειδοποιησω τους συνφορουμιτες για την υπαρξη και τις επιδοσεις της νεοφερμενης κορασιδας , προφανως ομως ο "δαιμων του διαδικτυου " ειχε αλλα σχεδια και ανεβαλλε την διαφημιση των υπηρεσιων της Ναταλυ για μερικες ωρες μεχρι που προλαβαν αλλοι συναδελφοι να εγκαινιασουν το thread της. Τεσπα δεν θα ξαναγραψω την κριτικη που αρχικα ειχα γραψει καθως υπαρχουν ηδη πια οι πληροφοριες που χρειαζεται κανεις για να κανει την επιλογη του καθως ηδη δυο ακριβεις κριτικες εχουν ανεβει . Αυτο που θα πω εγω ειναι οτι απο την ωρα που η Ναταλυ μου ανοιξε την πορτα ηξερα οτι θα περασω καλα. Παρολο που ουσιαστικα την ξυπνησα Κυριακη νωρις το μεσημερι για ραντεβου , δεν ειχε την παραμικρη ξυνιλα που σε αντιστοιχες περιπτωσεις εχω αντιμετωπισει . Ηταν προθυμη για ολα , χαμογελαστη και το ευχαριστηθηκε και αυτη απο οσο ειμαι σε θεση να αντιληφθω . Παρολο που συνηθως κανω μισαωρα ραντεβου , η Ναταλυ με καταφερε εις διπλουν πραγμα παρα πολυ σπανιο για τα τωρινα μου δεδομενα . Την αποχαιρετησα αφου συμφωνησαμε την επομενη φορα να της παρω το νεανικο της κωλαρακι.........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Bartender 74, muffer35

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού