Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0

Η μικρή είχε μπει στο στόχαστρο από καιρό και μετά από ενθαρρυντικές κριτικές έκανα το βήμα. Αρκετά καλό το πρόσωπο έχει ωραία μάτια καλό χαμόγελο, ενδιαφέρον σύνολο. Από σώμα είναι κοντούλα ίσως πέραν του επιθυμητού, και παρότι τα πετιτ κορίτσια μου αρέσουν και είναι ενδιαφέρουσες περιπτώσεις συνήθως, είναι δηλαδή πολύ ευκίνητες στο κρεβάτι, τις κάνεις μανούβρα εύκολα ας το πούμε!! Στο σώμα το σύνολο δεν το βρήκα ενδιαφέρον, μικρά βυζιά, μέτρια σωματοδομή, από κώλο επίσης μέτρια πράγματα όταν ήταν όρθια. Δεν έφτανε που δεν ήταν sexy για μένα το σύνολο, ήρθε και με παντόφλες πλατφόρμα πως τα λένε και έδεσε το γλυκό. Ακόμα ένα αρνητικό ήταν το ότι το δέρμα δεν είναι αυτό που λέμε βελούδο και ούτε το αιδοίο είναι πιτσιρίκας να λες εδώ είμαστε να γλείψουμε. Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες για σπάσει ο πάγος, δεν φάνηκε να είναι το φόρτε της το σόσιαλ, μιλά πολύ αλλά δεν έλεγε και τίποτα, τυπική περισσότερο και λιγότερο φιλική, αν και δεν βιαζόταν να μπει για μπάνιο. Η πίπα δεν ήταν βιαστική, αφιέρωσε χρόνο έγλυφε αρχίδια αλλά χρησιμοποιούσε πολύ χέρι και από βαθιά δεν το έχει. Και παρότι το αθώο βλέμμα στην αρχή με έφτιαξε συν τα φίλια στα προκαταρτικά, γενικά το σέρβις ήταν πολύ τυποποιημένο χωρίς πάθος και διάθεση. Τα πράγματα χειροτέρεψαν μετά την τοποθέτηση του προφυλακτικού. Η Ζήνα δεν γούσταρε καθόλου να έχει την πρωτοβουλία ή το πάνω χέρι στο σεξ. Αυτό δεν θα ήταν απαραίτητα κακό, αν δεν είχε πρόβλημα με τις στάσεις που πρέπει να είναι αυτή από πάνω. Τίποτα απολύτως, zero, δεν τις δοκιμάσαμε καθόλου δεν ήθελε. Θυμός Το μεγάλο γέλιο ή κλάμα ήταν στο doggie. Η θέα του κώλου εδώ είναι φυσικά καλύτερη από όταν ήταν όρθια. Άντε λέω εντάξει. Καμπουριάζει, την διορθώνω, πάω να τον βάλω ξανακαμπουριάζει, ξανά, ξανά εν τέλει τον βάζω. Πάω να ανεβάζω ταχύτητα αλλά φεύγει μπροστά και τον βγάζει. Θυμός Ούτε την ζόρισα ούτε τίποτα, νορμάλ πελάτης είμαι, ούτε τον επιβήτορα πορνοστάρ παριστάνω, απλά πράγματα να περάσουμε και οι δυο καλά. Η Ζήνα όμως ενδιαφέρεται μόνο για εισπράξει τα λεφτά. Δεν φάνηκε να δίνει σημασία ότι πληρώνεται για βασικές υπηρεσίες. Δεν είναι μόνο ξεπέτα, κάνει και αγγαρεία, και αμφιβάλω αν το κατάλαβε ότι πληρώθηκε και έφυγε από έναν πελάτη μου έμεινε δυσαρεστημένος. Επειδή άφησα μισοτελειωμένη την περιγραφή του σέρβις, στην ουσία κάναμε 2 στάσεις, missionary & spoon. Τέτοιο ψοφίμι δεν περίμενα, ούτε καν petite ψοφίμι, δυστυχώς grande ψοφίμι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζήνα(2), doc_lin, dracoumel και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2019
Ημερομηνια συναντησης;
17 Αυγούστου, 2019
Άλλη μια τρομερά υπερτιμημένη και ψωνισμενη συνάμα από τη γνωστή αλυσίδα του μπου.
17 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για ποιόν λόγο? Για να ταυτοποιήσεις nickname με κινητό? Ρωτάς αν εγώ Θέλω κάτι τέτοιο? Θυμός
C
Clemens
18 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτο ηταν περα για περα αντιεπαγγελματικο.....σημασια δεν εχει τι ειπε η δεν ειπε ο συγκεκριμενος,ουτε και να ψαξεις να βρεις ποιος και γιατι....σημασια εχει οτι υπαρχει καποιος δυσαρεστημενος πελατης......εστω και τα μισα απο οσα ειπε να ειναι αληθεια τοτε σιγουρα δεν εκανες κατι καλα....ειναι καιρος να καταλαβετε οτι εχετε και σεις το δικαιωμα αν δεν σας αρεσει καποιος πελατης να του πειτε οτι δυστυχως δεν μπορειτε να κανετε το ραντεβου.....καλυτερα να παρεξηγηθει επειδη τον απορριψατε(και να κατσει να σκεφτει το γιατι) παρα να κανετε αυτο το ανεντιμο ραντεβου μονο και μονο για να παρετε τα λεφτα...... μπορει για εσας να ειναι ευκολο εισοδειμα αλλα για πολλους βγαινουν δυσκολα......
review reaction 1 Kyrios Hou
18 Αυγούστου, 2019
Ελεγα και εγω το τι ιδιαιτερο εχει η και κανει και θελει 150 ευρωπουλα Ματάκι
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ σωστός
S
Stt777
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6