Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαν λάτρης και πιστός οπαδός του ντόπιου,μετά από επικοινωνία με το γραφείο,διαθέσιμη για νυχτερινή αποπλάνηση ήταν η Νόρα.
Διαβάζοντας κριτικές η κατάσταση ήταν ούτε κρύο ούτε ζέστη.
Μιλάω με το γραφείο πάλι και ερωτω αν θα κάνει το τελείωμα στο στόμα και πρωκτικο στα εξτρα,γιατί για αυτό πιο πολύ ψήνομαι και με διαβεβαίωνουν πως αφού περιλαμβάνεται ναι και θα γίνουν.
Ραντεβού στο Μαρούσι σε χοτελ της περιοχής που έγραψα και για αυτό μια κριτική ,απλά ήμουν εκεί κοντά,δεν θα πήγαινα αλλιώς εκει.

Η Νόρα έφτασε στην ώρα της.

Περιληπτικά θα πω, ότι βλέπουμε στις φωτογραφίες σχεδόν έρχεται απλά έχει κοτσιδακια τώρα πια που την αγριευουν λίγο.
Σώμα βλέπεις μια νταρντανα.
Όχι σαν Αφροδίτη που έχω γράψει,πιο λεπτό αλλά πιο αθλητικό και ψηλη.
Ήρθε ντυμένη στα μαύρα με μαύρα δαντελε εσώρουχα.
Χαιρετηθηκαμε και με ένα χαμόγελο φιλιθηκαμε,όχι με γλώσσα.

Έχει 3-4 διάσπαρτα τατουαζακια και Σκουλαρίκι στη μύτη,πολύ ωραία μάτια και πολύ σεξουαλικό ύφος.

Δέρμα απαλό,κάτω ξυράφι βέβαια αλλά πολύ λείο.μουνακι σφιχτό με μουνόχειλα προς τα μέσα,δάχτυλα δέχεται παντού και ήταν μούσκεμα όσο την εγλυφα.(της αρέσει πολύ το γλυφομούνι όπως και να γλύφει)

Στη πίπα προσωπικά θα σταθώ.Δεν κάνει βουτιές βαθιές αλλά γλύφει τα πάντα.Ειχε λυσαξει και στα μπαλάκια και κάτω rimming μου είχε σηκώσει τα πόδια και είχε λυσαξει,με ρώτησε κιόλας εξαρχής αν είμαι άτριχος εκεί και αν μαρεσει αυτό,κάτι που μετά κατάλαβα ότι το γουστάρει η ίδια.

Έγινε ένας γύρος καθώς φάγαμε πολύ ώρα να τη γλύφω να με γλύφει και να γλυφομαστε.
Στο κυρίως πιάτο, στα τέσσερα τη γάμησα πιο πολύ γιατί γουσταρα αυτή τη μπαμπατσικη κωλάρα.
Τζελ έβαλε μόνη της στο κωλο της και προσωπικά πως κρατήθηκαν ένας θεός ξέρει εκεινη την ώρα να μη χύσω που την έβλεπα.
Βγάλσιμο και χωσιμο σιγά σιγά πίσω σε σημείο να χαλαρώνει η σουφρα της ωραία.
Δε μπορώ να πω πως έδειξε τρελή επιθυμία αλλά δεν είπε όχι.
Λιγο πριν το τελείωμα γύρισε γονάτισε ,έβγαλα το σκούφο και άνοιξε το στόμα της όπου έκανα μια γερή κατάθεση εντός της στοματικής κοιλότητας.
Με κλειστά μάτια έκλεισε το στόμα,και σηκώθηκε να πάει προς το μπάνιο.

Εκεί τελείωσε και το κεφάλαιο Νορα.

Δεν θα πω αν στις υπηρεσίες της ήταν άριστη ή κακή,έγιναν όπως τα περιέγραψα και σε μένα ήταν ένταξη σε όλα, προσωπικά θα σταθώ στη πίπα/γλυψιμο, γιατί για αυτό και μόνο θα την ξαναεπερνα να αφιερώσει μια ώρα τελείως κάτω!

Είναι ακόμα πιτσιρίκι η νταρντανα και σίγουρα δε μπορεί να διαχειριστεί καταστάσεις όπως μια επαγγελματίας,αλλά εγώ πέρασα καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.839
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, ISINAS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού