Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τετάρτη 14/08/19 είμαι στο ξενοδοχείο μου φρεσκολουσμένος, αρωματισμένος και περιμένω το δωράκι μου για την ονομαστική εορτή μου.. Το δωράκι μου λέγεται Roxi , είναι 20 χρονών ξανθιά με λευκή βελούδινη επιδερμίδα, στήθος στητό 2άρι+ , κωλαράκι σφιχτό αλλά με μπουτάκια τροφαντά και μαλακά…
Μιλάει καλά αγγλικά και είναι ευχάριστη στο σόσιαλ χωρίς να κάνει κατάχρηση εξαντλώντας τον πολύτιμο χρόνο. Αρκετά καλή η πίπα της… με εξαίρεση ότι δεν γλείφει αρχίδια… δεν τον παίρνει μέχρι τον λαιμό.. και στο τελείωμα βιάζεται να τα φτύσει.
Στο σεξ είναι αρκετά θερμή, βγάζει αληθοφανείς κραυγούλες και βοηθάει με το κορμί της για καλύτερη διείσδυση… Τελείωσα και τις δυο φορές στο στόμα της με μόνο μείον το ότι βιάζεται να τα φτύσει αφήνοντας την πίπα στην μέση!...
Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά με την Roxi… Πέρα από την φρεσκάδα της ηλικίας της ήταν εμφανής η προσπάθειά της για να με ευχαριστήσει σεξουαλικά μιας και στο σόσιαλ μας της εξήγησα ότι την επέλεξα για δώρο για την γιορτή μου!... Είναι φιλότιμο κορίτσι ενδιαφέρεται για την ευχαρίστηση του πελάτη και πιστεύω ότι αν συνεχίσει το επάγγελμα θα γίνει περιζήτητη συνοδός!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Old.rabbit, old boy και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού