Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 7619
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ίσως η κριτικη μου να μη χρειαζόταν . Με κάλυψαν οι προηγούμενοι συναγωνιστές αλλα θα αδικούσα την κοπελα κ κυρίως θα αδικούσα ότι πραγματικά αξίζει κ τα δουλευει τα 140 .
Η μικρη από την Αγία Πετρουπολη στο άνοιγμα της πόρτας με μπλόκαρε εξού κ ο τίτλος .
.Ντυσιμο με ένα ωραιο ροζ φόρεμα ούτε πουτανε ούτε υπερπαραγωγή .Απλα sexy . Βάψιμο ελαφρύ , όχι κλόουν , όχι σκισε με
είμαι απλά μια καραπουταναρα να τελειώνουμε .
Χαμογελαστη ,πανέμορφη , αθώα με ματια υπέροχα που με κοίταζαν απλά έντονα κ επίμονα , όχι ανακριτικά ούτε να αισθανθώ αμήχανα .
Γνωριζόμαστε ? Της λεω έχεις ξαναέρθει κ δε θυμαμαι κάτι ? Όχι πρώτη φορά στη δουλεια , δεύτερη στην Ελλάδα απάντησε .μονο διακοπές είχα έρθει πέρυσι . Στο πεντάλεπτο αυτό το αναγνωριστικό ήδη έχει ξεντυθει , έχουν αρχίσει χουφτώματα κ Φιλια κ πάει στο μπάνιο .
Ίσως είναι από τις λίγες φορές που ειδα κάποια τοσο γρηγορα αλλα κ τοσο ομορφα να ξεκινάει τη δουλεια από μόνη της .
Στο πεντάλεπτο του μπάνιου σκεφτομουνα ...
Τι πρώτη φορά εδώ για δουλεια βρε βλάκα σε παραμυθιάζει το μικρο κ φοβάσαι να το χάψεις μη χαλάσει το εγώ σου (ξέρω από βιζιτες δε κάνω λάθος ποτε κ παπαριες )
Η μικρη σπουδάζει σχεδιάστρια ρούχων , έχει ταξιδέψει Παρίσι κ Ν. Υόρκη και στις ερωτήσεις
του βλάκα άπιστου Θωμά η βλάκα πελάτη (εμενα δηλαδή ) απάντησε παραπάνω από αληθινά σε ολα κ με αποδείξεις για το
που έχει πάει κ αν τα έχει κανει όλα αυτα .

Κούρασα κ θα πείτε για τη ταμπακέρα (σεξακι) θα μας πεις ρε μπάρμπα τίποτα ?
Συναγωνιστές σας προτρέπω να το πάρετε κ αν θέλετε κ σας αρέσουν αυτού του είδους οι εργαζομενες να πείτε στον εαυτο σας πριν πατε ...
Πάω να δω ένα αγγελάκι , αυθόρμητο , χαμογελαστό , αληθινό και όχι μια επαγγελματία εργαζόμενη .
Αν και σε αυτα που κανει δεν έχει να ζήλεψε τίποτα από τα κ του χώρου Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, manaconda13 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού