Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Call-Girls 4189
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περίπτωση καλή!
Ζιτησα απτό γραφείο ένα άτομο πρόθυμο και ηλικιακα πιτσιρικά,όχι milf.
Μου πρότειναν την Νικόλ σαν καινούργια με πολύ καλά σχόλια όσο είναι εδώ.
Μου είπαν ότι δε μιλάει καλά αγγλικά,κάτι που προσωπικά μου αρεσε,που στη πραγματικότητα θα προσθέσω δεν μιλάω καθόλου αγγλικά.

Η κοπέλα λοιπόν ήρθε με ένα υπέροχο ύφος στα μάτια της και ένα μιδιασμα στο χαμόγελο της.
Είχα ζιτησει ναρθει με ζαρτιερες όπως στις φωτό της.Ηρθε με ένα φορεματακι καφέ.
Χαιρετηθηκαμε,πέρασε στο μπάνιο και βγήκε όπως στις φωτό ακριβώς.
Το θετικό το πρώτο ήταν αυτό!

Έρχεται στο κρεβάτι ,πάει να με φιλήσει αλλά λόγο ότι δε φιλάω τις κοπέλες το απέφυγα κάτι που έδειξε να δυσανασχετεί.

Άρχισε μόνη της να ποζάρει και να στήνεται στο κρεβάτι,κάτι που με έφτιαξε πολύ.
Ζιτησα να τη βγάλω 2-3 φωτογραφίες αλλά μου εγνεψε όχι.

Στη συνέχεια γεύτηκα το μουνακι της που είναι τρυφερό πολύ και λόγο ηλικίας σίγουρα,κωλοτρυπιδα με ωραίο λακο,που εγλυψα και γούσταρε.
Είχε λυσαξει να πάει προς το πούτσο μου και δεν την άφηνα,μέχρι που έκατσα κάτω στο κρεβάτι και άρχισε.
Πίπα πολύ καλή.υγρη και προσπάθεια για βαθιά
Την έπνιξα δύο φορές σπρώχνοντας την και δεν αντιδρούσε να τραβηχτεί κτλ,
Πρώτο χύσιμο βαθιά στο στόμα της,που δεν τα κατάπιε όμως,αλλά τα κράτησε εκεί μέχρι να πάει στο μπάνιο.

Στη συνέχεια ο γύρος ο κανονικός παίχτηκε μόνο γαμησι,βαθύ και δυνατό,το μουνακι της ανοίγει όσο τη γαμας.
Αλλάξαμε αρκετές στάσεις,παρόλο το αιρκοντίσιον είχε γίνει μούσκεμα και εγώ επισης,έβγαζε πολύ ωραίες κραυγουλες αν και σε κάποιες φάσεις πονάγε αποτι κατάλαβα αλλά μαρεσε αυτό.
Γύρισμα τελευταία στιγμή πιάσιμο απτό κότσο στο μάλλον και βγάλσιμο κάποτας άδειασμα πάλι στο στοματακι της,που μόνη της το κατάλαβε ότι ερχόταν το τελος και άνοιξε αμέσως το στόμα της να τα πάρει.
Πάλι τα άδειασε μπάνιο.

Προσωπικά ήταν μια δυνατή συνάντηση μιας ωρας.Το κοριτσάκι αυτό γουστάρει το σεξ σίγουρα για να αποδίδει έτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, flynow, old boy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2019
Αν μου επιτρέπεις....δεν φιλάς τις κοπέλες αλλά τους κάνεις γλειφομούνι κ γλειφοκώλι??? Γιατί δεν τις φιλάς? Χμμμ;
21 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι θέμα αρχής φαντάζομαι... επειδή τις χύνει στο στόμα...Σπασίκλας
21 Αυγούστου, 2019
Νασάι σίγουρος,οι περισσότερες πλένουν πιο συχνά το μουνι τους και το κωλο τους λόγο δουλειάς παρά το στόμα τους.
A
Archigosex
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3