Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Call-Girls 5729
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβαζωντας τις κριτικες των συναγωνιστων ενω στις φωτογραφιες δεν μου αρεσε η κοπελα ειπα να δοκιμασω. Η δικη μου κριτικη θα ειναι κακη οποτε η αληθεια ισως να ειναι στην μεση και η ποιο αντικειμενικη κριτικη να ειναι η προηγουμενη του συναγωνιστη που λεει (Ψυχραιμια). Για τα γουστα μου ασχημο προσωπο πολυ μετριο σωμα. Οχι η καταλληλη μυρωδια γενικα στο σωμα για κοπελα που κανει αυτη την δουλεια και το μονο που εσωσε την ολη κατασταση και εριξα ενα γρηγορο ητανε η καλη πιπα τα πολυ ωραια φιλια με γλωσσα και οτι η κοπελλα ειναι ευδιαθετη καλοσυνατη και καλος χαρακτηρας. Ετσι μολις τελειωσα πινωντας τα ποτακια μας περιμενα να ερθει η ωρα του αποχωρισμου. Τιποτα το ιδιαιτερο και στο σεξ. Μετα απο πολυ καιρο ενα πολυ μετριο ραντεβου με εκδιδομενη κοπελα. Δεν θα ξαναεπαιρνα με τιποτα. Απο εμενα δεν προτεινεται με τιποτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
149€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, djantonis666, muffer35 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2019
Ε φίλε Κώστα, θα τρώμε κ καμιά μούφα καμιά φορά....δεν μπορεί να είναι όλες οι συναντήσεις μας τέλειες!
Πάντως στην φωτό με την πράσινη φόρμα (που λένε ότι είναι κ η πιο αντιπροσωπευτική) φαίνεται ότι είναι ασχημούλα! Ιδέα μου ή είναι και λίγο αλλήθωρη?

ΥΓ: πως την πάτησες έτσι όντας από τα πιο έμπειρα μέλη εδώ???

Καπέλο
17 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διαβασα τις κριτικες των συναγωνιστων που ητανε διθυραμβικες και την πατησα. Για εμενα πολυ ασχημη κοπελλα γενικα. Αυτα ομως ειναι και γουστα. Στραβο πηγουνι ματια αλληθωρα ακωλη πλαστικα βυζια που εχει γινει ασχημη δουλεια σιδερακια τελειως αγυμναστη υψος ατσουμπαλο λογω οτι ειναι πολυ λεπτη με ψηλα αγυμναστα ποδια πολυ μετρια μυρωδια. Ημουνα πιστευω και επιεικης στην βαθμολογια. Δεν ξερω ακομη και σημερα τι ειδανε οι προηγουμενοι που γραψανε αυτα που γραψανε. Παω πασο μην παρεξηγηθω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2