Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 7622
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ ωραία παρουσία, όμορφη, ωραία πράσινα μάτια, κοντά ξανθά μαλλιά, βέβαια δεν έχει την λάμψη των φώτο του γραφείου αλλά είναι πολύ κοντά στις φώτο. Ηλικία θα την έκανα στα 27 με 30 βαριά, ανάστημα πολύ καλό για κοπέλα, 1.75 περίπου και με μέτρια κιλά έτσι όπως την είδα από το ωραίο το ροζ φόρεμα που φόραγε. Ήρθε λοιπόν χαμογελαστή και λίγο ντροπαλή, ενώ η επικοινωνία γινόταν σε μέτρια Αγγλικά. Την πλησίασα σιγά, σιγά, το φιλί της είναι αυτό που σε στέλνει, αργό όπως πρέπει, υγρό όπως πρέπει, βαθύ όπως πρέπει, με λίγα λόγια ερωτευσιμο, δεν μπορούσα να ξεκολλησω από πάνω της. Γύρισε από το ντουζ με ένα μικροσκοπικό εσώρουχο, ωραίο σωματακι με κάτι στήθη απλά έργο τέχνης, και αυτός ο ποπος απλά απίστευτος, έμεινα λίγο να τον κοιτάω και να τον κοιτάω....Φυσικά ήθελα να δοκιμάσω το στοματικό της στημένη στα τέσσερα. Απίστευτη υγρή πίπα με κοιτάγματα και περιποίηση όλης της περιοχής με την γλώσσα τής να ταλαντεύεται πάνω στο μόριο μου. Την ξάπλωσα να την γευτώ, ωραία επιδερμίδα που σε κάθε άγγιγμα μου αντιδρούσε ευχάριστα, άρχισα να κατεβαίνω, οι θηλές της άρχισαν να σκληραίνουν. Πολύ όμορφο φυσικό  στήθος και στην υφή που ασχολείσαι αρκετή ώρα, ενώ το αιδοίο της ευαίσθητο που μου αρέσει να το "πειράζω" Μπήκα μέσα της αγκαλιάζοντας με να με νιώθει, να την κοιτάζω, να την ακούω να ανασαίνει βαριά. Η θέα στα τέσσερα απίστευτη, ξέρει να στήνεται απίστευτα καυλωνοντας με επικίνδυνα. Τουρλωνοντας τον απίστευτο Ποπο της και τεντωνοντας τα χέρια της κάνοντας με να μπω μέσα της πιο βαθιά. Νόμιζα ότι με ήξερε την ήξερα ή ήμασταν κάποτε  εραστές, δεν ξέρω, ποιός ξέρει... 

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, borbi2525, kostis76 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2019
Οι άλλοι 2 την περιγράφουν ως minion & μικροκαμωμένη, εσύ την έκοψες για 1,75. Τελικά τι ισχύει;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1