Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Call-Girls 3681
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεύτερη επαφή με το γραφείο το συγκεκριμένο και για τις επιθυμίες μου, ανταποκρίθηκε πολύ καλα.
Η Anda πρόκειται για ένα teen με υποτακτικές τάσεις λίγο όπως την έκοψα απτή συνάντηση μας και έχει όρεξη για σεξ, αυτό φενετε και εξάρχης μόλις την αντικρύζεις καθώς δεν κάνει μπαμ,αλλά μόλις της δώσεις τις πρώτες εντολές εντός του δωματίου ανταποκρίνεται όπως θες.

Φιλί δε ξέρω, γιατί δεν φιλάω κορίτσια του χώρου οπότε δεν έχω άποψη για το αν είναι καλη.
Στη πορεία της ζιτησα να την κάνω μπάνιο εγώ,που εγνεψε σαν να της άρεσε.
Βυζάκι μικρό και τρυπουλες στενές, επιδερμίδα πολύ ωραία.
Έχει ένα σημάδι στο πρόσωπο πιθανόν από κάποιο ατύχημα,σαν ουλη,αλλά εμένα με καύλωσε πολύ αυτό!
Την πήρα στο κρεβάτι όπου της έδωσα δύο παιχνίδια που έχω πάντα μαζί μου, και της ζήτησα να παίξει μπροστά μου.Οπως και έγινε ντύνοντας τα με προφυλακτικα.
Της τον έδωσα στο στόμα ταυτόχρονα όπου στη πίπα της είναι ζεστή υγρή και ρουφάει απαλά ,αλλά δεν θα πάθεις πλάκα.
Την έπνιξα και μέ τα αρχιδια μου δύο τρεις φορές και έδειξε να μην ενοχλείτε.

Δεν αντέδρασε ούτε πήρε πρωτοβουλίες στη κυρίως πράξη,κάτι που μου έδειξε ότι πιθανόν είχε καταλάβει τι γουσταρω.
Την γάμησα στα 4 και την έκανα και μούσκεμα ταυτόχρονα με ένα μπουκαλάκι νερό,δεν αντέδρασε καθόλου,ίσα ίσα γύρισε και με κοίταξε με ένα πολύ ανίσχυρο βλέμμα.

Στη συνέχεια την έβαλα πάλι ξάπλα στο κρεβάτι με ένα μαξιλάρι κάτω απτό κωλο της για να έρθει πιο πάνω,και την έβαλα με τα χέρια της να ανοίγει το κωλο της για να παίρνω ματι, δάχτυλα όχι λεπτά αλλά πολύχρωμα βαμμένα,όπου και εκεί άδειασα ανάμεσα και πάνω στα κωλομερια της.

Δεν είναι η κοπέλα που θα πάθεις πλάκα,είναι όμως το πιτσιρίκι που θα κάνει ότι γουστάρεις και θα το γουστάρει κιόλας μάλλον.
Δεν είπε όχι σε κάτι και σε όλα έδειχνε μια ικανοποιήση όταν με έβλεπε να μου αρέσει που υπακουγε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Panaghss, chris1955, opadosksanthoygenoys και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού