Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Call-Girls 5730
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
είχα καλό προαίσθημα για την Valia και βγήκα κερδισμένος. Η κοπέλα είναι 1,8 με γυμνή πατούσα Προσκύνημα , λεπτό ελαφρώς γυμνασμένο σώμα , κωλαράκι μοντελέ και βυζί ενισχυμένο 2,5 άλλα με φανταστική δουλειά. ότι βλέπεται στις φωτογραφίες παίρνετε με μόνη διαφορά λίγη ακμή στο πρόσωπο και σιδεράκια στα δόντια. Από κοντά είναι ποιο όμορφη κυρίως γιατί είναι πιο γλυκιά, οι φωτογραφίες την δείχνουν λίγο άγρια , μόνο η φωτογραφία με τον φίκο την αντιπροσωπεύει σωστά. η διάθεση της είναι αριστουργιματική με χαμόγελο , ωραία σύσταση και φορεματάκι, άνετη επικοινωνία με νορμάλ αγγλικά.μετά το μπάνιο ξεκινάει ένα μπαλαμούτι άλλο πράμα. αφαίρεση του φορέματος κατευθείαν ,πίπα πολύ καλή χωρίς καμία επαφή με τα σιδεράκια και τρελό παίξιμο με το piercing στην γλώσσα της. γλύψιμο εγώ παντού στο σώμα , έχει piercing και στον αφαλό και της αρέσει να το γλύφεις και δέχεται δακτυλοσκόπηση θανάτου στην οποία ήταν υγρή πολύ!1ος γύρος στα όρθια να χοροπηδάει στο κατάρτι και τελείωμα σε ιεραποστολικό. μετά το μπανάκι (και οι 2) μου λέει ξάπλωσε μου αρέσει πολύ να κάνω μασάζ. αφού γλίτωσα το ροχαλητό με ξεκινάει σε πίπα ξανά , μου τον σηκώνει στο π&φ με το που την πιάνω ήταν υγρή ήδη! βάζουμε σκούφο ξεκινάμε ένα άγριο ιεραποστολικό (εννοείται ότι φωνάζει) στο οποίο τελείωσα άμεσα!! μου λέει ποιο γρήγορα και από την 1η; άμα είσαι δυναμίτης έτσι είναι αυτά Καπέλο είχε μείνει λίγος χρόνος την ρώτησα να κάνω μπανάκι και εάν μπορεί να μου κάνει λίγο ακόμα μασάζ; , μου λέει χώσου και άραξε. αισθησιακό ,ξανά , μασάζ και έφυγα με καθυστέρηση 10 λεπτών όπου πολύ ευγενικά μου είπε ότι θα ξεκουραστεί λίγο, την πόνεσαν τα χέρια της....Συμπερασματικά ακόμα εκεί θα ήθελα να ήμουν , πέρασε τέλεια και ίσως να βρείτε υψηλή βαθμολογία μου λόγω της διάθεσης και του τέλειου ραντεβούΝαι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.724
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού