Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Call-Girls 5730
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γειά σε όλους έτυχε να έχω δουλειά στο κέντρο μεσημέρι και παρά το λιοπύρι των τελευταίων ημερών είπα να βαδίσω στα χνάρια του συναγωνιστή κάνοντας την Βάλια να αναστατώσει ξανά το μπίλ!!!Συνεπής "αλόγα" με την καλή έννοια ψηλή μοντελέ βυζί σιλικόνη αλλά καλή δουλειά μαλακό στην αφή σαν φυσικό σαφηνει να το ζουλας με τα πιρσινγκ της όμορφα ντυμένη καλά αγγλικά δοτική εξ αρχής σαν να γνωριζόμαστε από παλιά γλωσσόφιλα μπαλαμουτια αμέσως την δουλεύει καλά την γλώσσα παντού.Πάει στο μπάνιο μου λέει δεν θα αργήσω και μετά από 5 λεπτά έρχεται τρέχοντας λέω κάτι θα ξέχασε απτα πράγματα της αμ δε ήταν έτοιμη για μάχη ξανά γλωσσόφιλα στα όρθια φιλιά στο σώμα μου και γλύψιμο τσαπού και μπάλες όλο πάθος και καυλα.Την πάω στο κρεβάτι για 69 το απολάμβανε το έβλεπα και στον καθρέπτη.
Δεν σταμάταγε την πίπα και το καραμέλωμα την βάζω από πάνω ροντέο σφιγμένη στην αγκαλιά μου έδειχνε να το ζει τελείωσα πάλι πρώτη φορά έτσι αυτή συνέχιζε την σταμάτησα μην έχουμε τα ίδια της Μαργκο και κράζουν και οι συμπαίκτεςΜεγάλο χαμόγελο μπανάκια και βουρ για δεύτερο γύρο την έγλυψα πατόκορφα έχει και ένα κορμί αεροδρόμιο της το πα και γελούσε.
Μετά την έβαλα να δαχτυλιαζεται και να με ρουφάει άλλο που δεν ήθελε της έβαλα κιεγω δάχτυλο ήταν μούσκεμα.Το μόνο ότι έπαιξε και δόντι στην πίπα αλλά κάνει προσπάθειες για deepthroat και πνίγεται και το αφήνει.Ειχαμε και καναπεδατο και τέλος ντογκι κόκκινησε το ένα της κωλομερι απ'τα μπατσακια αλλά γούσταρε.Εσταξα στο πισωκολλητό αλλά ήθελε φουλ η θέα στον καθρέπτη απέναντι να καρφώνεις μια γυναικάρα 2 μέτρα βλέποντας την έκφραση της και μετά να χει τουρλωσει κώλο και να θέλει κι αλλο εκεί λες χαλάλι κάθε ευρώ.
Διάλεξα να τελειώσω με στοματικό άρχισε να ρουφάει να παίρνει διάφορες πόζες και ενώ η ώρα είχε τελειώσει χωρίς καν να ρωτήσει αν θέλω cim με ρούφηξε ως το τέλος και αφού έχυσα στο στόμα της συνέχισε να ρουφά κοιτώντας με στα μάτια λάγνα και έφυγε για το μπάνιο.
Εξαιρετική κοπέλα ενώ είναι 2 μέτρα καθόλου τουπέ φουλ διάθεση πρόθυμη σε όλα και φουλ αντοχές παρόλο που μετά το ντογκι έκανε διατάσειςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Θα μείνει άλλες 10 μέρες όσοι δεν φύγετε απ την Αθήνα δείτε την αξίζει.
Ευχαριστώ πολύ και την καλοσυνάτη Νικόλ στο τηλεφωνικό που πάντα προσπαθεί για το καλύτερο όπως όλοι εκεί στο your angelsΈρωταςτα σέβη μου καλό 15αυγουστο να έχουμε και χρόνια πολλάΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, TurboLover και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού