Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χωρίς να θέλω να προσβάλλω την Νάντια αλλά όσο μεγαλώνει γίνεται και καλύτερη.Ειχαμε συναντηθεί το 2012 με 2013 άμα θυμάμαι καλά και δεν δεν έμεινα ευχαριστημένος και της το ανέφερα χωρίς να φταίει αυτή το πρόβλημα ειμουν εγώ και οι κριτικές που είχα διαβάσει οι οποίες μου είχαν δώσει πολλές προσδοκίες σήν ότι εκείνη την εποχή λόγω οικονομικής άνεσης πήγαινα με τουρ το 200 και τον 250 ευρώ που τουλάχιστον σε θέμα εμφάνισης ήταν τοπ αλλά μέχρι εκεί.Και για να συνεχίσω αυτήν την φορά συνάντηση στον χώρο που διατηρεί η ίδια, χαμογελαστή, εύθυμη,και αποφασισμένη να σε κάνει να περάσεις καλά με βαθύ και υγρό στοματικό με πρωτοβουλίες με πρωκτικό..εγώ δεν πήρα αλλά σε γενικές γραμμές δεν λέει σε τίποτα όχι αρκεί να φύγεις χαρούμενος όπως και θα γίνει..το ατού της είναι το στήθος της το γνωρίζει και το δουλεύει σε υπέρτατο βαθμό και τέλος το σοσιαλ με την Νάντια και η άνεση που σου δίνει σε κάνει να ξεχνάς τον χρόνο χωρίς να θέλει να στον φάει.Μακαρι και άλλες κοπέλες να καταλάβουν τι δουλειά κάνουν και ποιός είναι ο σκοπός αυτής όπως και το συζητήσαμε με την Νάντια και να μην κοιτάνε απλώς να πάρουν τα χρήματα από τον πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
605
Πόντοι:
3.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, livermak, μορφονιος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2019
εχουμε τηλεφωνο και διευθυνση ευκαιρη??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1