Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προχθές ήταν η 4η φορά που είδα την μικρά και η καλύτερη από όλες μέχρι τώρα.... Ίσως γιατί ήταν γεμάτη εκπλήξεις.
Η Milana όταν γουστάρει να γαμηθεί θα σας τρελάνει. Κυρίως γιατί μπορεί να χύνει ξανά και ξανά και ξανά.
Την είχα πρωτοσυναντήσει πριν πολυ καιρό έξω με την κολλητή της, με την οποία είχε παίξει δυνατό σκηνικό, και λίγο λόγω της φάσης αλλά και λόγω ότι είχε μέτριες κριτικές μου πήρε μήνες για να την κλείσω για πρώτη φορά...
Η σκέψη ήταν απλά να τη σβήσω από τη λίστα με τις υποψήφιες.
Η πρώτη μας συνάντηση όμως ήταν γεμάτη λυσσασμένο σεξ από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό.
Η δεύτερη φορά ήταν καλή αλλά δεν έφτανε με την καμμία την πρώτη!
Στο προηγούμενο τουρ της αποφάσισα να την ξαναδώ...
Ακόμα έχω μπροστά μου την εικόνα της ξαπλωμένη μετά από ένα ανελέητο γαμησι να παίζει με την κλειτορίδα της και να χτυπιέται σαν δαιμονισμένη την ώρα που έχυνε!!!
Κάθε φορά γούσταρα που στο τέλος τα έπαιρνε όλα σε πρόσωπο και στόμα χωρίς να βλεφαρίζει.
Εάν είχε 10 πόντους παραπάνω δε.... θα ήταν ΤΟ ΚΟΡΜΙ!!!
Ωραίο πρόσωπο, όπως στις φώτο, ειδικά όταν χαμογελάει. Το νέο χρώμα στα μαλλιά της πάει πολύ!!!
Καθώς και το ότι δε φουσκώνει τόσο πολύ τα χείλη της πλέον.
Απίστευτο πετιτ σώμα με λεία επιδερμίδα. Πεντακάθαρη με βυζί 2αρι και αριστουργηματικό κωλαράκι, που και τα 2 κοιτάνε τον ουρανό.
Πανέμορφα λεπτά μοντελέ πόδια με αγαπημένο σημείο μου τα γόνατα της.
Μουνάκι, λείο, στενό, άκρως περιποιημένο και πεντακάθαρο.... και μία από τις πιο λαχταριστές κωλοτρυπίδες...
Προχθές λοιπόν αποφάσισα να δοκιμάσω την τύχη μου με την Milana για 4η φορά!!!!
Η καλύτερη απ όλες.
Φιλιά βαθιά, κοίταγμα στα μάτια, καβλιάρικες φωνές και ατο γλύψιμο από πλευράς μου μέ έχυσε... με σπασμούς.
Ωραία υγρή πίπα για άλλη μια φορά με βαθιά σπρωξίματα....Χωρίς μα και μου.
Εναλλαγή στάσεων και ρυθμών.... Πότε αργά και τρυφερά και πότε σε ρυθμούς ξεσκίσματος.... αλλά πάντα βαθιά....
Ήταν μια απολαυστικοτατη συνάντηση και ειδικά όταν αφέθηκε να κατακτηθεί κάθε σπιθαμή του κορμιού της... τα είδα όλα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., 6Y44, panagos7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2019
Τοσο πολυ χυνει? Τι διαλο? Στο γαμησι συγκεκριμενα την ειδες εσυ να χυνει καθολου, ή μονο οταν τη γλυφεις ή/και παιζει τη κλειτοριδα μονη της? Χμμμ; Ρωταω γιατι και στο πρωτο γυρο και στο δευτερο γυρο που τη γαμαγα πολυ ωρα και σε πολλες στασεις δεν την ειδα να κανει κατι...

Το προσωπο θεωρω οτι ειναι λιγο διαφορετικο λογω μακιγιαζ ή λογω μαλλιου... οταν την ειχα δει δε μου τα σκασε με τη μια οτι ειναι η ιδια ηθελα λιγο φαντασια για να τη κανω να ταιριαξει.

Για το οτι τα παιρνει στο προσωπο οκ το αναγραφει στις υπηρεσιες, για το στομα δε λεει κατι... αλλα το χωρις να βλεφαριαζει ειναι ενδιαφερον. Γιατι εδω στο σωμα τη χυνεις και βλεπεις οτι τρεχει να σκουπιστει... Ενω υπαρχουν αλλες που καθονται χυμενες για λιγο ή ακομα και λιγα λεπτα να τις καμαρωνεις, χωρις βιασυνες.

Τελευταιο που με προβληματιζει ειναι το 200 κοστος/hr... Αυτο ειναι απ'τη "τελευταια σπιθαμη" που τελικα εδωσε + cif + cim?
K
Kabourdidis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1