Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας μεινει αθηνα λογω δουλειας ειπα να κανω ενα δευτερο ιδιαιτερο μαθημα με τη σεξοδασκαλα μουΈρωτας για να ανεβω και αλλο επιπεδο.Το ραντεβου το ειχα κλεισει πριν κανα τετραημερο μαζι της στο πριαμο στη βουλιαγμενης για νωρις το βραδακι.ηρθε στην ωρα της αν και λιγο νωριτερα απο οτι ειχαμε κανονισει γιατι μου πε ειχε κενο και μπορουσα και εγω τοτε.δε κανει να χαλαμε χατιρια στις κυριεςΝαι! μπηκε μεσα φορωντας αυτο το κατακοκκινο φορεμα που εχει και στο αβαταρ της νομιζω μαζι με κατακοκκινα πεδιλα και ηταν οπως παντα καυλα μαζι με το νεο της μαλλιΝαι! α φοραγε και ενα κοκκινο στριγκακι η ταγκαΧμμμ; δε ξερω δε τα παω καλα με τα εσωρουχα ακομα μαθαινω.(απορω πως το παθε συνηθως απο οτι εχω καταλαβει δε φοραει)φρεσκαρισμα εκανε ενα γρηγορο στη ντουζιερα και ηρθε στην αγκαλια μουΈρωτας αρχισα τα παθιασμενα γλωσσοφυλα την εγλυφα στον λαιμο σαν μανιασμενος αλλα ηθελε να με ξαπλωσει να με περιποιηθει.η γνωστη σουπερ πιπα που σε κοιτα στα ματια με αυτο το λαγνο βλεμμα της εκανα ενα ωραιο γλειφομουνι δινοντας εμφαση στη κλειτοριδα που της αρεσε...να τονισω απο εμφανιση εχουν γραφτει και υπαρχουν απειρες φωτο ειναι οτι βλεπετε.πρωτη σταση στα τεσσερα δευτερη σταση ιεραποστολικο μετα κουταλι στη συνεχεια ορθιος εγω εξω απο το στρογγυλο κρεβατι μετα πιπα παλι ιεραποστολικοΚατσικογάμηςαλλαξαμε πολλες καποτες δε μπορουσα να χυσω.με ολα αυτα ειχε περασει ενα μισαωρο καναμε ενα διαλλειμα φαγαμε τα καλοκαιρινα μας φρουτα γιατι πρεπει να τα προσεχουμε τα κοριτσια και ξεκινησαμε δευτερο γυρο.ιεραποστικο τερμα αγκαλιασμενοι να εχω κολλησει απανω της και να μυριζω το μεθυστικο αρωμα της και να τη γλειφω συνεχεια και αυτη να μου λεει σε καποια φαση χυνωωω.κοιταω το σεντονι και ο πουτσος μου πανω απο τη καποτα ολα μουσκεμαΝαι! συνεχιζουμε στα τεσσερα οπου εφαγε αρκετο γαμησι και εκει μετα παλι ιεραποστολικο οπου βαρεσα κοφτη ισως και εποιασα 15 χιλιομετρα στο μπες βγες δε ξερω ειχα πολλυ λυσσα.για το τελος επειδη ειχε περασει η ωρα τη ξαπλωσα της χαιδευα το προσωπο τα μαλλακια παιζαν και κατι γλωσσοφυλλα μου βγαζε τη γλωσσιτσα πανω στη πουτσα και μου λεει δωστα μου.μετα κοπων και βασανων λογω κουρασης κατεθεσα μια μικρη ποσοτητα.με συνεπηρε τοσο πολλυ ο πηδουλος απο μουνι πιπα γλειφομουνια κτλ που κολο χατζη δε πηρα... το ξεχασα εντελως....δε πειραζει την επομενη.φευγοντας μου δωσε ενα φιλακι με γεμισε κραγιον και εγω εγλειψα σαν καλος μαθητης της κατακοκκινες μποτες της και τα ποδια της γιατι κρυβω και αυτον τον εαυτο.....το μεθυστικο της αρωμα θα με συντροφευειΈρωτας τελικα ελενα εισαι εγγυηση...μονο εσυ και ο χρυσος μου φαινεται ειστε εγγυηση... καλα να περνατε παιδια καλα γαμησιααααα!!!!!Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.678
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2