Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Call-Girls 11024
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τηλεφωνώ στο γραφείο και είχα βάλει τη Βαλέρια στο μάτι από παλιά λόγω σωματοδομής

Η Βαλέρια είναι μια κοπέλα κοντή ....... “petite” γενικά του χεριού σου να τη στήσεις και να την απολαύσεις όπως θες. Το μαλλί ήταν πιο ανοιχτό και όχι κατάμαυρο όπως στις φωτο. Πρόσωπο έχουμε ένα θεματάκι, δεν είναι μια όμορφη κοπέλα, στήθος οκ(2άρι σιγουρα όχι), μικρή κοιλίτσα όπως στις φωτο. Μιλάει Ελληνικά

Στα του αγώνα μπορώ να πω πως βρέθηκα προ εκπλήξεως(το ένστικτο του κασκαντέρ έπιασε τόπο), Καλή προσπάθεια για DT ερχόταν σε στάση 69 για να το βάλει όλο μέσα. Στενή από κάτω με καλή αίσθηση. Την κουμαντάρεις όπως θέλεις και είναι αρκετά δεκτική. Δεν ξέρω αν είναι έτσι σε όλα της τα ραντεβού αλλά εδώ έδεσε το γλυκό/”χημεία”. Ότι χάνει σε ομορφιά το κερδίζει στα υπόλοιπα. Γενικά αν και πάντα παίρνω την ώρα μου πέρναγα αρκετά καλά και παρέδωσα στο στόμα της σκεπτόμενος ότι είχα χρόνο για δεύτερο μπαλάκι στην ώρα. Εδώ τελειώνουν τα καλά. Πάνω που λέω πάμε πάλι μου λέει είναι μια φορά στην ώρα...... είχα ξεχάσει ότι είναι από “αυτά τα γραφεία” που στην ώρα παίζει ένα μπαλάκι Κεφάλι σε τοίχο! καθώς όλα μου τα ραντεβού με τις κοπέλες του συγκεκριμένου γραφείου ήταν πάντα 1 μισή ώρα. Αν ήθελα extraball ήταν +20 ή αν καθόταν 1 μισή ώρα +30, την ευχαρίστησα και είπα ίσως κάποια άλλη φορά. Την αποχαιρέτησα και σήκωσα το τηλέφωνο για το επόμενο ραντεβού

Tested and pleasantly surprised

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, chris1955, player99 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2019
Πρωκτικό δεν κάνει ; Μάλλον ήθελες να πεις πως σήκωσε το τηλέφωνο για το επόμενο ραντεβού !!
06 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι φιλε πρωκτικο δεν εκανε και δεν νομιζω να κανει , αν εκανε σιγουρα θα το τιμουσα Μεγάλο χαμόγελο
Το τηλεφωνο εγω το σηκωσα για να κανονισω κατι αλλο μιας και δεν υπηρξε 2ο μπαλακι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2