Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 6724
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά το ατυχές κλείσιμο με Margo λίγο ανασκουμπομενος αναμένω Κιρα.Την συγκεκριμένη με το που είχα δει φωτό της ερωτεύτηκα λέω αν είναι και δοτική και χωρίς φωτοσοπ θα περάσω όνειροΈρωτας μόλις έσκασαν και οι πρώτες της καλές κριτικές περίμενα καρτερικά το ρεπό μου για να την ανταμωσωΓλώσσα έρχεται λοιπόν το μωράκι γελαστό ωραία ντυμένο μιλάει 5 λέξεις αγγλικά της είπα κιεγω 5 λέξεις ρωσικα που ξέρω και έδεσε το γλυκό Ματάκι
Προσφέρω κρασάκι το εκτίμησε δεόντως πήγε για μπανάκι.Δεν κλέβει χρόνο ήρθε άμεσα εντυπωσιάστηκε απτό δωμάτιο της άρεσαν και οι μουσικές μου επιλογές Μεγάλο χαμόγελο
Ξαπλωνουμε στο κρεβάτι γλωσσόφιλα χάδια ένα κορμάκι όνειρο όπως είπαν και οι συμπαίχτες τι βυζί ήταν αυτό γέμιζε το χέρι σου αγέροχο στητό δεν χορταινες να το πιανεις κωλαράκι τουρλα μουνάκι καλοσχηματισμενο ευωδιαστο απόλαυση η μικρή απ την κορφη ως τα νύχια.
Και ερχόμαστε στην πίπα εντάξει δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλά παίζει να ναι η καλύτερη αν όχι τότε στάνταρ απ'τις καλύτερες.Αργη υγρή και βαθιά θυλαζε το πέος δεν ρουφούσε μηχανικά ήταν σαν να το "πλάθει" με τα χείλη της(μου σηκώθηκε τώρα που τα θυμάμαι)και δώστου καραμέλωμα στα μπαλάκια και δώστου χτύπημα στην γλώσσα μιλάμε εύκολα σε τελειώνει με πίπα αν αφεθείς.Το κοριτσάκι το ζουσε χαμογελούσε το απολάμβανε όπως και εγώ.Ανεβασμα από πάνω τα δώσε όλα την μια χτυπιοταν την άλλη τριβοταν αργά και δωστου φιλιά και αγκαλιασμένοι ένιωθα σαν σε επίγειο παράδεισο Έρωτας την γυρίζω στα 4 μετά από λίγο κάρφωμα τελείωσα εκεί.Λιγο κρασί μπανάκι και εκεί της λέω ότι θα την κρατήσω κάνα μισάωρο δεν καταλάβαινε παλεύαμε με τον γουγλη συνεννοηθήκαμε τελικά γενικά έπαιξε γουγλης αλλά αυτό δεν επηρέασε το ραντεβού.Μετα την εγλυψα πατόκορφα της έβαλα κάτι ρωσικα τραγούδια της άρεσαν πολύ χόρευε τραγουδούσε μόνο για επαγγελματίας συνοδός δεν φερόταν αλλά καθαρόαιμο gfe που αντέχει και pse.Και λέω pse γιατί στον δεύτερο γύρο την στήνω σε μία πολυθρόνα ανεβαίνει και τριβοταν φουλ μετά την γυρίζω ντογκι μεγάλη ευλυγισία και χαμογελαστή τραγουδώντας κοιτούσε τους μορφασμους μας στους καθρέπτες και με παροτρινε να σπρώχνω κι αλλο δεν μάσησε τίποτα είχα στάξει στον ιδρώτα και αυτή απολάμβανε σε αντίθεση με την προηγούμενη που πέθανε στον πόνο με 5 λεπτά πισωκολλητόΜεγάλο χαμόγελοΧμμμ; μετα απο κάνα 20 λεπτό μου νον στοπ της ζήτησα να τελειώσω με το υπέροχο στοματικό της σκούπισα τον ιδρώτα μου ξάπλωσα και άρχισε την απολαυστική πίπα
στρέφοντας το κορμάκι της κοντά μου για να την χαιδευω.Ημουν σίγουρος ότι θα τελειώσω παρόλο που ζορίζομαι δεύτερη πόσο μάλλον τριτη φορά σε 2 ώρες.Γλυψιμο μπάλες ρούφηγμα αργό κοίταγμα στα μάτια και ξερόχυσα ηδονισμενος στα χειλάκια της με την κουκλίτσα να χαμογελά ευτυχισμένη.Μετα μες την χαρά με αγκάλιασε και αρχίσαμε να χορεύουμε γυμνοί σαν ζευγαράκι.Δεν ξεκολαγε η μικρή συνέχεια με αγκάλιαζε και ευχαριστούσε για όλα για το κρασι για τον έξτρα χρόνο για το όμορφο δωμάτιο την ωραία μουσική το δωράκι της και κοπλιμέντα για τις αντοχές και επιδόσεις μουΝτροπή αυτό δείχνει ότι κάποιες εκτιμάνε τις μικρές χειρονομίες-λεπτομέρειες.Και εκεί που της έλεγα πως θα την ξαναπάρω μου γράφει στον γουγλη ότι φεύγει αύριο και μένω σεκοςΚεφάλι σε τοίχο! αλλά θα ξανάρθει σε 2 βδομάδεςΈρωτας αν όλα τα call girl ήταν όπως η Κιρα θα περνούσαμε ζάχαρη.
Ευχαριστώ αγάπη μου(σπασίμπα μάγια λιουμπόφ)εξ ου και ο τίτλος εις το επανιδείνΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Antonis_Greece4, geroksouras και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού