Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσα στη βδομαδα,κατοπιν ενος δυσκολου χωρισμου,ειπα να ακολουθησω κατι φιλους κ να παω να γαμησω κ γω μπας κ ξελαμπικαρω λιγο απ την πρωην μου.Ετσι λοιπον κατεληξα μετα απο αρκετα ποτα,αλλα κομπλε ωστε να γινει η φαση,σε ενα ξενοδοχειο στη Συγγρου πολυ γαματο κ νομιζω καινουργιο κιολας κ αφου με εστειλαν στον ημιοροφο βρισκω το δωματιο της Darias.Με υποδεχτηκε με ενα κοκκινο κορμακι,περιπου σαν αυτο που εχει στις φωτο κ κατι ψηλοτακουνα,γυναικαρα ολοκληρη.Βεβαια για να ειμαι ειληκρινης δεν ειναι η κοπελα οπως στις φωτο ακριβως αλλα τουλαχιστον ειναι ψηλη ,με ποδαρες που με τρελαναν οποτεδεν ειχα κανενα θεμα!Βλεπω κ ενα ταττου διακριτικο να γραφει “One Love” κ καυλωσα κατευθειαν,λεω “εδω ειμαστε”!!Τα αγγλικα της επισης ειναι σε πολυ καλο επιπεδο κ τα λεει κ καυλιαρικα!Ενα μονο με χαλασε λιγο να σας πω την αληθεια,δεν ειχε διπλο κρεβατι το δωματιο αλλα 2 μονα αλλα κατα την συνουσια ουτε που το σκεφτηκα αυτο.Απλα σκαλωσα λιγο στην αρχη οταν το ειδα..Ισως να αξιζε η συγκεκριμενη κοπελα κ ακομα μεγαλυτερη βαθμολογια ειδικα με αυτη τη σωματαρα που εχει αλλα ειμαι νεος χρηστης κ δεν αφηνει το συστημα..Γενικα μπορει να απεχει λιγο η πραγματικοτητα με τις φωτο αλλα αν γουσταρετε να ειναι η αλλη αλογο με ποδαρες κ τσιτα το δερμα σας την συστηνω ανεπιφυλακτα!
Προσοχη!!!
Δεν ειναι κοριτσακι,ειναι γυναικαρα!!Για οσους τις προτημουν.....αλογα!!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., THV, 6Y44 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού