Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η σημερινή μου συνάντηση με τη ninele ήταν μια από τις καλύτερες της μακρύχρονης πορνοκαριέρας μου Γερο-μύστης. Με υποδέχθηκε χαμογελαστή, περιποιημένη και με το σομονοειδές σύνολο εσωρούχων των φωτογραφιών. Μετά από ένα σύντομο ντουζάκι ξεκίνησε ο αγώνας με γλωσόφιλα και εκατέρωθεν χουφτώματα.Όπως ήταν ξαπλωμένη στο κρεβάτι της τον έδωσα στο στόμα (βιρτουόζα στο κλαρίνο,τον εξαφανίζει για πλάκα) ενώ τα δάχτυλά μου ασελγούσαν στις τρυπούλες της. Το γυρίσαμε σε 69, που της άρεσε πολύ και νομίζω ότι τελείωσεΧμμμ;.πρώτη στάση στα 4, όπου στη θέα αυτού του θεϊκού κόλου τα μπατσάκια - σκαμπίλια είναι επιβεβλημένα. Δεύτερη στάση με αυτή από πάνω να κοπανιέται ακούραστα. Λίγο πριν το τέλος τη σταμάτησα για να τελειώσω πάνω στα θεσπέσια βυζάκια της. Ο δεύτερος γύρος ουσιαστικά ήταν μια επανάληψη του πρώτου.
Συμπερασματικά, μια πανέμορφη για εμένα κοπέλα που δεν λέει όχι, αντέχει και περνάς πολύ ευχάριστα μαζί τηςΈρωτας. Μια κοπέλα απλή, γοητευτική, για το απύθμενη δεν ξέρω,στην επόμενη συνάντησή μαςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
117
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, gmyst, iamgiorgos και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2019
Συμφωνώ με την κριτική σου.Και εγώ πέρασα τέλεια μαζί της . Για τους λάτρεις του κωλου έχω να πω ότι λατρεύει να γαμιεται από την πίσω πόρτα τόσο που δεν φαντάζεστε!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1