Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30915
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Οπως και στο παρελθον πιστος στα ντοπια προιοντα, καλω στο γραφειο ρωτώντας τι εχουμε διαθέσιμο,και με ενημερωνουν για νορα,πεγκυ,φαιδρα και Μαρινα που δεν ειναι απο εδω αλλα ειναι σαν να εχει γεννηθεί εδω και αξιζει να τη δοκιμασεις.

Χαζευοντας τις φωτο και μιλωντας ξανα με το γραφειο επιλεγω Μαρινα .

Σπιτι μου, η Μαρινα εφτασε στην ωρα της.
Το πρωτο πραγμα που παρατηρείς στη Μαρινα ειναι ενα ωραιο συνολο σε αρμονια.
Υπεροχο μαλλι, φοβερό μάτι που νομιζα πως ειναι ψευτικο αλλα δεν είναι,υψος,δαχτυλα σωματοτυπο νορμαλ κτλ
Ντυμένη με ενα σορτς καυτο τζην, ενα μαυρο απο πανω σαν κοντό μπλουζακι σουτιεν και μαύρα ψικοτακουνα με δαχτυλα εξω,ηταν μια καυλα μονο που την εβλεπα.Δαχτυλακια περιποιημένα πανω κατω λευκά,καλοκαιρινα.
Φιλί παθιαρικο και με ενταση αλλα οχι βαθυ.

Περναει μεσα με ενα χαμογελο ωραιο και χαζευω τα κωλομερακια της να κουνιουντε λιγο εξω απτο σορτς και αμεσως καυλωσα.
Βυζι εχει φυσικο, ωραιο σε μεγεθος και ωραιο σχημα, ρογα νορμαλ θα ελεγα,οχι μεγαλη.
στη πλατη πισω επισης εχει ενα πολυ ομορφο τατουαζ κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης που της κανει τη πλατη πολυ σεξυ. εχει γενικά τατουαζακια πολλα αλλα μικρά.
Μιλησαμε λιγο γενικά,ειναι ωραιο τυπακι,με αποψη και πονεμενο παιδι.Μιλαει σαφως μια χαρα ,τελεια θα ελεγα Ελληνικα.
Ξεκινησαμε πηγαινοντας για μπανακι εγω,και βγαινοντας πηγε αυτη,λεγοντας μου ερχομαι σε 5 λεπτα.
Ηρθε φορωντας μονο ενα κορδονι κόκκινο εσωρουχο και κοιτωντας με στα ματια μου λεει,ξαπλωσε να σε απολαυσω.
Η πίπα της δεν ειναι βαθια, ειναι ομως υγρη πολυ και παιζει οσο παίρνει πιπα ταυτοχρονια και τα μπαλακια με τα νυχακια της και πιο κατω...ο συνδιασμος αυτος,της κανει τη πιπα πολυ καλη.
Το μουνακι της λειο πολύ, μουνόχειλακια ωραια, δεν ειναι στενη ειναι ομως αυτο το ωραιο οσο πρεπει.
Μουσκεμένη ,με υπεροχη γευση στα υγρα της, τη καθαρισα τελειως. Δε χρησιμοποιει τζελ μονο σαλιο κατι που ειναι μεγαλο + στις κοπελες του χωρου κατα προσωπική μου αποψη.
Επαγγελματικο περασμα σκούφου και στήσιμο στα 4.
Επιασε το μαλλι αλογοουρα πριν στηθει και μου λεει μπορεις οσο με γαμας να με τραβας και να μου δινεις το ρυθμο απο εδω...καταλαβα πως γουσταρει και λιγο αγριαδα μαλλον.Κωλοτρυπιδα λεια τελειως και ωραια στο ματι,τη γαμησα ετσι κανα 5λεπτο και κρατωντας την απτην αλογοουρα και ακουγοντας τα κωλομερια της να χτυπανε στα μπουτια μου σε καθε καρφωμα και τα βυζια της να χτυπανε μεταξυ τους,αδειασα μεσα της.Δεν αντεχα παραπανω ετσι οπως την ειχα.

Ξαπλωσα διπλα, εβγαλε μονη της τη καποτα,με καθαρισε μονη της,μου λεει παμε για ντουζακι μαζι,πηγαμε και με εκανε αυτη,ταυτοχρονα και η ιδια, παμε μου λεει τωρα να σου κανω λιγο μασαζακι.
Ειχαμε σκαρτα 20 λεπτα και επειδή ειδα δεν εφαγε καθολου χρονο αλλα και ηθελε να με ευχαριστήσει ειδικα τωρα που θα μου εκανε μασαζ, πηρα το γραφειο και ενημερωσα για +μιση.
Ειδα στα ματια της χαρηκε,σαν να το ήθελε.
Ξαπλωμα ανασκελα, με κρεμα μασαζακι παντου και φιλια στη πλάτη και στο κωλο,χαιδεμα με τα νυχακια της τα αρχιδια μου και το κωλο, δεν ηθελα και πολυ.
Με γυρναει αναποδα,και καθεται στο στομα μου.Θα ξαναπω για αλλη μια φορα ενα υπεροχο μουνακι και πεντακαθαρο.Μυριζε υπεροχα.
Αμεσως καυλωσα,αμεσως έσκυψε και αρχισε τη πιπα.
Εγω να γλυφω τις τρυπες της και αυτη τα αρχιδια μου,δεν χρειαστηκα πολυ, παίζοντας τη ψωλη μου αδειασα στο προσωπο της.
Γυρνωντας με ενα χαμογελο φοβερο και τις ματαρες της να με κοιταει,χυμενη οπως ηταν,μου λεει ,για την ηλικια σου,πολυ πιτσιρικας μας βγηκες,χυνεις γρηγορα ...

Δεν ειναι αυτο Μαρινακι αλλα εισαι μια ωραια καυλιτσα οπως σου ειπα.

3 πραγματα θα τονισω,
η κοπελα ειναι πεντακαθαρη και ιδιαιτερα πολυ προσεγμενη παντού
δεν σπαταλαει χρονο ουτε 2 λεπτα
θέλει να σε ευχαριστήσει στο 101%

Ειπα και στην ιδια και στο γραφειο οτι θα της γραψω μια κριτική,γιατι οντως το αξιζει και σιγουρα τη προτεινω και σιγουρα ειναι στις επαναληπτικές επιλογες μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.839
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, heartbeat, Manager69 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού