Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 6724
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κορίτσι αξίζει και να το πάρετε γιατί είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες και με τρελή διάθεση. ας το πάρουμε από την αρχή. υποδοχή με εσώρουχα όμορφα και Αγγλικά μηδέν. Πρώτη εντύπωση θετική,κοντούλα με βυζάρες και κωλαράκι τούμπανο ,καλοσυνάτη και με χαμόγελο. το μόνο μείον , μύριζε η αναπνοή της (ίσως και να είχε πιει και τίποτα πιο πριν)και τα φιλιά με γλώσσα τα αποφεύγει. Λόγω αναπνοής δεν με χάλασε.Μετά το μπάνιο , με άρπαξε και ξεκίνησε ένα πολύ δυνατό πρόγραμμα. τα δουλεύει τα χρήματα της το ουκρανάκι και αξίζει. Πρόστυχες ματιές , προσπάθειες για Deep throat, τρελό βυζί και πολλές αντοχές. μετά τον 1ο γύρο , ξεκίνησε μασάζ στο οποίο είπε ότι δεν ξέρει αλλά θα κάνει προσπάθεια η οποία ήταν σούπερ!!2ος γύρος είχε από όλα με αποθέωση στα 4 όπου μου έπιασε τα χέρια και με τράβαγε με δύναμη για ποιο δυνατή διείσδυση. στο τελείωμα του χρόνου ήρθε και η 2η λύτρωση ,ευτυχώς γιατί δεν είχε σκοπό να με αφήσει χωρίς.. Κατά την γνώμη μου είναι VFM και δεν πρέπει να το χάσετε.είναι όμορφη , με δυνατό σώμα (τι βυζί ήταν αυτό;),πολύ φιλότιμη και χαρούμενη παρουσία.το μόνο μείον , η αναπνοή της (οδοντίατρος σπουδάζει κάτι πρέπει να κάνει για αυτό ή να μην πίνει...) και το δέρμα της γενικότερα δεν είναι απαλό (για αυτό και η περίεργη πλάτη που περιγράφουν οι συναγωνιστές) αλλά δεν νομίζω ότι φταίει σε κάτι η ίδια για αυτό. Για την επικοινωνία όμως πρέπει κάτι να κάνει γιατί ούτε το yes δεν ξέρει!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.724
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού