Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Call-Girls 15379
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήρα στο γραφείο γιατι ήθελα βραδάκι κάτι σε extreme φάση, κάτι σε τσόντα πρόγραμμα.
Ενημερώθηκα για Νταϊάνα,Νίκα και Ρουσλάνα.
Νταϊάνα Νίκα ήταν σε duo και τελείωναν σε τρεις ώρες και κατέληξα σε Ρουσλάνα μετά από παρότρυνση και του γραφείου.

Περιληπτικά.

Ραντεβού Πρίαμο Ηλιούπολη, φτάνει και δέκα λεπτά νωριτερα.
Ανοίγω πόρτα...βλέπω κάτι που δε μαρεσει εξαρχής, δεν με εντυπωσιάσε. Να είμαι ειλικρινής.

Ντύσιμο απλό,φορεματακι κοκκινο, τσάντα στο χέρι και πέδιλο κάτω.Ειναι ψηλή από μόνη της.

Φιλί στη πόρτα να σπάσει ο πάγος και η γλώσσα της στο στόμα μου ξεπερνάει την αρχική ξενερα.
Ήρθε με τη μπύρα της.

Από εδώ και πέρα αρχιζει το σόου.
Γδυνεται εντός 3 λεπτών γιατί μου λέει νοιωθω πιο άνετα...δε φόραγε εσώρουχα τίποτα πάνω κάτω.
Σώμα είναι ότι βλέπουμε στις φωτό της, είναι σίγουρα 2-3 χρονακια μεγαλητερη.


Πάει γυμνή για ένα ντουζ και βγαίνει βρεγμένη τελείως μούσκεμα και κάθεται στο κρεβάτι,ανοίγει τα πόδια και μου λέει,
Please come and eat me...
Κολωσα λίγο γιατί εγώ μέχρι στιγμής δεν είχα πάρει καμία πρωτοβουλια.
Γονατίζω και παίρνω. Μουνι δουλεμενο αλλά ωραία τουλάχιστον, κωλοτρυπιδα δουλεμενη σίγουρα με ωραίο λακο.
Δάχτυλα δέχεται και γουστάρει, της είχα βάλει δύο ,έβαζε και δύο δικά της ταυτόχρονα.
Καυλωσα πιο πολύ Άπτον τσαμπουκα που εβγαζε. Γυρνάει με ξαπλώνει,και αρχίζει τη πίπα.
Γλύφει.τα πάντα,βάζει τη γλώσσα της παντού,καταπίνει φτύνει και ρουφάει.
Σε φέρνει λίγο σε ρυθμούς έξω από οτιδήποτε συνηθισμένο,τουλάχιστον για μένα,και για αυτό μου είχε γίνει πετρα.

Σκούφο πέρασμα ,καβαλημα και με γαμαει, τη γυρνάω ιεραποστολικο ,με δυνατό κάρφωμα και μπατσες στο κωλο,με φωνές και βρυσιμο από μεριάς της.
Δεν άντεξα και βάζω γκολ εντός της. Χαλαρωμα εκεί όπως ειμασταν ,βγάζει Καποτά και μου λέει πήγαινε κάνε μπάνιο και έλα, δεν τελείωσα...

Δεν έκανε η ίδια δεύτερο ντουζ,
πήγα εγώ και βγαίνοντας τη βλέπω να χαζεύει μια τσόντα που είχε ανοίξει τη τηλεόραση και να παίζει το μουνι της με ένα δόνητη, είχε μαζί της.
Με το που το βλέπω αυτό δεν ήθελα πολύ,ξανακαυλωνω και πάω από πάνω και της τον ακουμπάω στο στόμα ενώ μαλακιζοταν.Τον εξαφάνιζε όπως εξαφάνιζε και το κεφάλι της κάτω από ταρχιδια μου και βαθιά στο κωλο μου.
Πόσο πουτανα μπορείς να είσαι έλεγα μέσα μου...

Την έσπρωχνα να τη πνιγώ με το πούτσο μου και τα αρχιδια μου,όπως κάνουν οι καλές γκόμενες όταν της γλύφεις,και αυτό την καύλωσε,γουστάρει αγριαδες η πουτανα.
Μαλακιζοταν πιο γρήγορα και βγάζοντας δύο κραυγές έχυσε.δε ξέρω αλήθεια ψέματα αλλά και ψέματα να ήταν ,ήταν πολύ καλή στο ψέμα.
Είχα αρχίσει και τον έπαιζα δυνατά με το κεφάλι της κάτω στο κωλο μου και το δεύτερο γκολ ήρθε πιο δυνατό και απτό πρώτο χυνωντας στο στήθος της.
Τα αλοιψε όλα, εγλυψε και το ένα δάχτυλο της.
Πόσο πουτανα μπορεί να είσαι πόσο...

Το ραντεβού μας κράτησε μια ώρα και είκοσι λεπτά.
Δεν είχε κανένα κενό,δεν είχε χασουρα.
Ομορφιά μη περιμένεις να δεις κάνα ρωσακι κουκλί,είναι μια γυναίκα δουλεμενη,έχει και κάτι ασιατικό στη μούρη,φωνή με χροιά άγρια, που δε θα σε εντυπωσιάσει όπως εμένα.
Στο γαμησι όμως είναι τελείως πουτανα, αυτό μου έκανε εντύπωση και τη φανταζομουν μετά και σε ακόμα πιο extreme καταστάσεις γιατί αυτό στο βγάζει καθόλη τη διάρκεια.
Ξέρει ότι είναι τελείως πουτανα και αυτό μπορεί και πουλάει μάλλον.

Το γραφείο επικοινώνησε μετά,ενημέρωσα ακριβώς για τα παραπάνω, τη περίμενα καλητερη σε εμφάνιση, με άφησε άναυδο στο σέρβις της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 26, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, OUROBOROS, draxan04 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2019
Ας πούμε γιά να της έβαζες ένα 7-8(μο) θα έπρεπε να είναι η Irina Shayk με τις ίδιες υπηρεσίες αλλά να φαίνεται και πιό παρθένα;
29 Ιουλίου, 2019
μια ερώτηση να κάνω πάντως γιατί το έχω απορία (ερώτηση όχι παρατήρηση μην παρεξηγηθώ).όλοι περιγράφουν στις κριτικές τους (εκτός της εμφάνισης που είναι υποκειμενικό) ότι μυρίζει αλκοόλ , δεν πλένεται και ότι είναι full pse. δεν σας προκαλεί κάποια ανησυχία η συνεύρεση μαζί της σε τόσο έντονους ρυθμούς ιδίως όταν υπάρχουν υποψίες ότι είναι μάλλον αλκοολική , και ίσως και να σνιφαρει και κάτι;ή παρατηρήσατε κάτι μετά που προσπερνάμε όλα τα παραπάνω;
29 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε εμένα φίλε πέρσι ήταν τελείως sober και συζητήσαμε πολύ όμορφα μάλιστα...Βέβαια μπύρα μου ζήτησε και ήπιε. Κατά τα άλλο πορνό από άλλο πλανήτη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3