Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Call-Girls 1885
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επειδη πρεπει να γραφουμε και τα καλα και τα άσχημα,γιατι αυτος είναι ο λογος ύπαρξης των κριτικών, θα πω λιγα πραγματα για το κοριτσι την Έλενα.

Η συννενοηση με το γραφείο ηταν αψογη και ενω για την ωρα οου ηθελα οι επιλογες που ειχα ηταν Ελενα που δε μου την προτειναν, και δυο ντοπια που το ενα μου ειπαν εμπιστεψου μας,καθως ομως δεν ηθελα ντοπια, ειπα να διαλεξω Έλενα.

Η κοπελα εφτασε ακριβως στην ωρα της.
Ειναι οπως στις φωτο σε γενικές γραμμες,ντυσιμο οκ,οχι σεξυ ,προς το νορμάλ κασουαλ ενα πραγμα. καθαρη ηταν

ξεκιναω τα κακα τωρα,
πρωτον ενω ειμαι πελατης ζητησε τα λεφτα μπροστα, και ενω μιλησα μετα με το γραφειι, δεν ηταν εντολη γραφειου.
δεύτερον δε ξερω αν ηταν κουρασμένη ή δεν ειχε κεφι, αλλα ειχε μια μουρη τυπου αγγαρείας.Αυτο φενοταν και στο μπλα μπλα αλλα ακομα και στα ελαχιστα φιλια της
τριτον πίπα..δεν το εχει...της ειπα οκ δε μαρεσει και πολυ για να παμε στα παρακατω.
εν ολιγης πηγε να παιχτει ενας γυρος, με ασχημες τοποθετησεις του σωματος της και ενα υφος 'αντε τελειωνε'...

Δεν τελειωσα καμία φορα, της ειπα οκ δε πειραζει κανε μου λιγο μασαζ αν ειναι ειμαι κουρασμενος για να οω εστω οτι κατι απολαυσα, και ακομα και σε αυτο δε το ειχε. Αστο, μη το κουραζεις αστο που λεει ο λαος.

Ηταν ενα κουραστικο ραντεβού των 40λεπτων, χωρις ουσια για μενα.

Ενημερωσα το γραφειο μολις εφυγε, εν συνεχεια και καθολη τη αποτυχια του ραντεβου ,πηρα αλλη κοπελα που ηταν διαθεσιμη μετα ,την οποια θα γραψω κριτικη καθως εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.857
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, satyrus, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού