Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Call-Girls 3140
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κλασική περίπτωση ουκρανης πιτσιρικας που ήρθε να κανει διακοπές κ όχι να δουλέψει .
Οι photos είναι όμως ακριβέστατες σε όλα .
Αδυνατη , ωραιο κορμί μοντελε . Όχι τέλειο απλά ωραιο .
Στηθος μικρο με ρογες περήφανες .
Μπηκε λοιπόν με ντυσιμο κ στυλ λες κ περπάταγε στα Ματογιάννια της Μυκόνου ...
Ξυπνά κορίτσι μου στο Lakoba είσαι για να δουλέψεις .
Η μικρη ψάχνει για περιπέτεια με αγοράκια της ηλικίας της κ όσοι έχετε χρόνο εγώ πάω πάσο .
Μη ξεχνάτε ότι είναι Ουκρανή ,έχει ταξιδέψει κ την έχει δει κ γκομενα .
Κλασικές ερωτήσεις για το τι δουλεια κανεις, που θα πάω διακοπές , ποια club αξίζουν στην Αθήνα κ βέβαια κόλλημα με τη μυκονο .
Μη φαντάστηκε ότι θα δείτε κάτι τρομερά εντυπωσιακό .
Μια ψηλόλιγνη μακροπροσωπη καστανη κοπελα που στο χωριό της πιο ευκολα θα την έβαζαν να πουλάει ψωμί σε φούρνο
παρά να δουλέψει σε μαγαζί με καλλυντικά .
Πιπα μετρια , Φιλια με κλειστά ματια ψεύτικα (μαλλον ποτε θα πάει μυκονο πάλι σκεφτόταν ) και καμία πρωτοβουλία .
Θες πιπα κ άλλο ?πως θες να με γαμησεις ? Θα μου βάλεις κρασί ? Που να πάω για μπάνιο στην Αθήνα ?
Όλα έτοιμα τα θέλουν . Κρίμα που δεν την έδιωξα αλλα από την άλλη επιβεβαιώθηκε ο κανόνας που λέει
μακριά από ουκρανη πιτσιρικα που ήρθε για αρπαχτή .

Και το κόλλημα με το Ισραήλ άλλο πάλι κ αυτό .
Κανα ντενεκε θα είχε κ εκει να τη σπονσοναρει .
Μαλακία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, alpula και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2019
Χμμμ;
Εγώ τα είπα στην κριτικη μου για την Εβίτα. Άλλο Ουκράνη άλλο Ρωσσιδα. Μακριά από Ουκρανες.
29 Ιουλίου, 2019
"Μια ψηλόλιγνη μακροπροσωπη καστανη κοπελα που στο χωριό της πιο ευκολα θα την έβαζαν να πουλάει ψωμί σε φούρνο
παρά να δουλέψει σε μαγαζί με καλλυντικά."

...με αυτό που γράφεις εδώ...δεν αδικείς την κοπέλα...η κοπέλα είναι αυτή που είναι...τον εαυτό σου αδικείς...και βγάζεις προς τα έξω μια εικόνα που δεν είναι όμορφη...

...στο λέω φιλικά...όχι επειδή θάβεις την κοπέλα με την οποία εγώ πέρασα καλά...
SG
Sproxe Garsia
29 Ιουλίου, 2019
συνάδελφε άλλο ένα μαλακηστήρι που νόμιζε ότι είμαστε πιωμένοι τέρμα όπως την Μύκονο και θα τα πάρει εύκολα χωρίς να κάνει τίποτα.Αυτό με το "ξύπνα στο Lakoba είσαι" , με κάνει ακόμα να χαμογελάω...
29 Ιουλίου, 2019
+1 στο review οπως πρεπει να ειναιΝαι!
29 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα στο πω κ πιο αναλυτικά για να σου φύγουν οι απορίες ...
Εάν στην Ουκρανία ζήταγαν προσωπικό 1 κοπελα να δουλέψει σε φούρνο κ μια κοπελα μουναρα να δουλέψει κ να διαφημίζει καλλυντικά τη συγκεκριμένη θα την έπαιρναν στο φούρνο καθώς είναι κάτι πολύ μέτριο για εκει με τόσες μουναρες .
Επίσης για να σε βαλω λίγο να σκεφτείς εάν εσυ είσαι είσαι ικανοποιημένος με το ότι έτσι είναι η κοπελα κ τι να κάνουμε οπως λες ,μαλλον εσυ αδικείς τον εαυτο σου κ δέχεσαι μέτριες υπηρεσιες . Επίσης αν εσένα σου αρεσει να βγάζεις μια ομορφη εικόνα εδώ , εγώ προτιμώ να μη πηγαίνουν οι συναγωνιστές αλλα να λεω ότι βλεπω κ όχι το τι θα αρεσει να ακούσουν τα μέλη .
Φιλικά ...Καπέλο
30 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...ίσως να έχεις δίκιο φίλε...δεν ξέρω...μέχρι Μολδαβία έχω φτάσει...ΚαπέλοΚαπέλο...
SG
Sproxe Garsia
30 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α και επίσης επειδη φαίνεσαι έξυπνος άνθρωπος το ότι έχει γυρίσει ??? 3 γραφεία επέτρεψε μου να την αποκαλώ γυρολόγο που δε στεριώνει λόγω έλλειψης επαγγελματισμού .
Μπράβο που πέρασες ωραια κ ταξίδεψες με αγκαλίτσες κ φιλάκια αλλα είναι πολύ εύκολο ξέρεις όταν δε βγαίνει το πλάνο στο να περνούμε καλες υπηρεσιες να το γυρνάμε στο γούτσου γούτσου για να σώσουμε την ήδη χαμένη παρτίδα με μια ξενερωτη γκομενα . Συμβαίνει σε όλους μας μην ανησυχεις ...
φιλικά πάντα ...Καπέλο
30 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...να σου πω την αλήθεια...δεν ανησυχώ ιδιαίτερα...9 στις 10 περνάω σχετικά καλά...

...υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις...2 κοπέλες τις σούταρα στις 20 κριτικές μου...γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω αυτό που ήθελα...

...κοίταξε με εσένα τι μπορεί να σου συμβαίνει...γιατί στις μισές κριτικές σου κράζεις...

...πληρώνεις...δεν περνάς καλά...μετά έρχεσαι εδώ και κράζεις...τις ειρωνεύεσαι...τις βρίζεις...και βγάζεις χολή...

...ρε φίλε άμα είναι να πληρώνεις και να μην περνάς καλά...να το κόψεις το άθλημα...σε χαλάει...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...εκτός αν την βρίσκεις έτσι...με το να κράζεις...οπότε πάω πάσο...ΚαπέλοΚαπέλο...
SG
Sproxe Garsia
31 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη ξεκίνησες σχόλια για την κριτικη μου κ συνεχίζεις να σχολιάζεις άκου τι στυλακι τύπος είσαι ...
Θες να ασχολούνται μαζί σου κ με κάλυψη το χαβαλέ που κανεις νομίζεις ότι θα περάσεις τις βλακείες που γράφεις ατσαλάκωτος .
Άκου λοιπόν κύριε τελίτσα τα εξής .
Εγώ στις κριτικές μου τουλάχιστον δεν είπα μαλακες άλλους συμπαικτες που πανε τις γκόμενες στο bolivar ούτε αν λυπούνται να πληρώσουν διόδια ..
Και σου επαναλαμβάνω ότι ο χαβαλές που ότι κανεις δε σου δίνει δικαίωμα να πουλάς τρελίτσα η να κρίνεις κ να μιλας οπως θες .
εκτός από βαρετός που ήδη έγινες γίνεσαι κ γραφικός .
Να το προσέξεις ε ? Μη το αφήνεις γιατί μεγαλώνει το θέμα σου .
Κουραστικά κ βαριεμαι να ξαναασχοληθω με τελίτσες.
Γύρισε το σε παύλες η θαυμαστικά κ εδώ ήμαστε Καπέλο
01 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...τράβα κράξε καμιά γκόμενα...στο να κράζεις άντρες δεν το έχεις...
...να σου πω και κάτι μεταξύ μας?...μου άρεσε η ατάκα "ξύπνα στο Lacoba είσαι"...

...αλλά για σένα έχω μια καλύτερη...

..."ξύπνα!!...αν δεν σου αρέσει διώξτην"!!...
SG
Sproxe Garsia
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2