Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο καιρο ανομβριας διοτι δεν εβρισκα αυτο που ηθελα....τρωγωντας και συνεχομενα ακυρα απο ανεξαρτητη γραφω στη Καιτουλα ζηταω μια συγκεκριμενη για τις 5 μου λεει την εχει προλαβει αλλος,ρωταω αν μου εχει κατι....
Μου λεει ειναι μια καινουρια αφιξη η οποια θα ξεκινησει να δουλευει στις 5
Φωτογραφιες στο σαϊτ δεν εχουν ανεβει....πηγαινα εντελως στα τυφλα
Εχω μιλησει με τον πορνοκολλητο ο οποιος ηταν αυτος τελικα που πηρε το στοχο μου (δεν τον προλαβαινω με τιποτα λεμε)
Ανεβαινω στο ξενοδοχειο της συγγρου οπου μου ανοιγει ενα πανεμορφο πλασμα με ενα μαυρο μινι φορεμα
χειραψια φιλακι στο ντουζ, βγαινοντας με περιμενει στο κρεβατι με ροζουλι εσωρουχα και μαυρες καλτσοδετες
σκετη καβλα

Φιλι βαθυ και ερωτικο
Πιπα βαθεια μεχρι το λαρυγγι και γλυψιμο αρχιδιων περασμα προφυλακτικου και cowgirl οπου εκανα καταθεση
Λιγο σοσιαλ ντουζακι μουσικουλα αγκαλιτσες και ζαδακια και εναρξη δευτερου γυρου
69 και μαραθωνιος πιπας η κοπελα δεχτηκε δακτυλα πισω και μπρος αδιαμαρτηρητα
ιεραποστολικο στα 4 και 4 λεπτα πριν τελειωσει η ωρα πεταγμα καποτας και καταθεση σε πιπα οπου τα ηπιε μεχρι τελευταιας σταγονας (δεν επιδιωξα να την χυσω στο στομα γιατι δεν μου αρεσει μου εφυγαν ομως)....μετα την καταποση ακουσα και την κορυφαια ατακα...πωπω τι γλυκα που ηταν τα χυσια σου γι αυτο τα ηπια και ολα..
Προσωπο 9αρι
Σωμα 9αρι φυσικο
βασικα σε ολα 9 και στο σοσιαλ 10 (αλλα ειπαμε ρωσομαθης)

Στο σοσιαλ εμαθα οτι ηταν το γεναρη εδω την εψαξα και διαβασα εκ των υστερων αντικρουεμενες κριτικες απο σεβαστα μελη

εγω δεν θα πω μεγαλοστομιες οτι πληρωνω τα τριπλα αλλωστε μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις θα πω ομως οτι εγω προσωπικα περασα το λιγοτερο θαυμασια
Θα την προτεινα σε λατρεις του gfe, οπως και κατα την παγια τακτικη μου να παιρνω κοπελες στην αρχη του τουρ
Να ευχαριστησω την Καιτη στο κεντρο οπου μου προτεινε κοπελα που δεν ειχε ανεβει στο σαϊτ του γκλαμουρ ακομα και ετσι
εκανα αλλη μια φορα το βιτσιο μου να πηγαινω αν οχι πρωτος απο τους πρωτους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, TOMCRUISE, nukteros και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού