Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tην Valeria την συνάντησα την Παρασκευή το βράδυ σε δικό μου ξενοδοχείο για μία ώρα. Εύκολη η συνεννόηση με τις ευγενικότατες τηλεφωνήτριες που σου μιλάνε άνετα κι ας είναι η πρώτη φορά που μιλάς μαζί τους. Η Valeria ήρθε στην ώρα της χαμογελαστή κουνάμενη – λυγάμενη με ένα κοντό φορεματάκι που έφτανε μέχρι το τέλος του τατουάζ που έχει στα πόδια της.
Αν και είναι κοντούλα έχει ωραίο σώμα με απαλή επιδερμίδα και γλυκό προσωπάκι. Αρκετά καλά τα αγγλικά της συνεννόηση βγήκε και μάλιστα με χαμόγελα…
Βασικά με την Valeria πήγα για να απολαύσω εγώ το κορμί της την φρεσκάδα της και να εκτονωθώ με έναν κοντοπούτανο σαν αυτούς που τους βλέπουμε καθημερινά μπροστά μας και ξεσηκωνόμαστε σεξουαλικά…
Ξεκίνησα με γλωσσόφιλα, κατέβηκα στον λαιμό της , πέρασα και ρούφηξα τα βυζάκια της, έπαιξα με το πίρσιγκ που έχει στον αφαλό με την γλώσσα και κατέληξα στην κλειτορίδα της που ήταν ήδη ερεθισμένη και σκληρή… Είναι καυλιάρικο κορίτσι, μπόρεσα και πήρα δυο οργασμούς μόνο με γλειφομούνι και λίγο δάχτυλο!... Ένας γύρος έγινε και αυτός κράτησε περίπου ένα τέταρτο ίσα ίσα που πρόλαβα να την πάρω σε τρείς από τις τέσσερεις αγαπημένες μου στάσεις… Όλα καλά και όλα ωραία, ΑΛΛΆ δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα!... Αυτό είναι μεγάλο μείον στην γενική εικόνα της που είναι αρκετά καλή , για να μην πω πολύ καλή και θεωρηθώ υπερβολικός… Πιστεύω ότι στο μέλλον θα κάνει και τελειωτικό στο στόμα γιατί δείχνει να ενδιαφέρεται για αυτό που κάνει και δεν είναι απλώς μια αρπαχτή…
Αυτά από μένα για την Valeria φίλοι μου, να περνάτε καλά.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
225
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, kwstasxat, Littlejohn και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού