Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Call-Girls 2321
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Αν και έχω συναντηθεί με άπειρες κοπέλες δε συνηθίζω να γράφω κριτικές κυρίως λόγο έλλειψης χρόνου.

Γράφω αυτή τη κριτική για δύο λόγους,πρώτον γιατί η κοροιδία έχει κάποια όρια και αυτή τη φορά ξεπεράστηκαν κατά πολύ. Δεύτερον καθαρά για να σώσω κόσμο... Εξού και ο τίτλος.
Στις κοπέλες που έχω συναντήσει κατά καιρούς έχω περάσει από όλα τα στάδια,από τη φουλ ικανοποίηση μέχρι τη φουλ απογοήτευση. Η συγκεκτιμένη πραγματικά έπιασε πάτο.Για να μη σας κουράζω πάμε στα του αγώνα!

Η συνάντηση έγινε πολύ αργά το βράδυ λόγο βαρειάς μορφής οξειοκαβλίτιδας αργά τα ξημερώματα. Η κοπέλα ήταν κουρασμένη ίσως??? Και να ήταν το πέλατη δεν τον ενδιαφέρει όμως,αν είσαι κουρασμένη πες δε μπορώ και κάτσε σπιτάκι.

Ανοίγει λοιπόν η πόρτα και κατευθέιαν (εμπειρικά) καταλαβαίνω ότι θα είναι μια άσχημη συνάντηση.
Δε τη διώχνω καθαρά και μόνο γιατί ήταν πολύ αργά και δε νομίζω να έβρισκα άλλη κοπέλα να σβήσω τις ορέξεις μου.
Με το που μπαίνει βλέπω μια προβοσκίδα που έφτανε στο ισόγειο του ξενοδοχείου από τον δεύτερο που βρισκόμασταν.Πρώτες ατάκες, τι θα πιώ??? Και να καπνίσω!!! Ούτε γεια!!!
Ηλικιάκα εντωμεταξύ τούλαχιστον στα 35 με σπασμένη μάπα.Είναι αργά λέω από μέσα μου,κάνε το test drive μπας και πέφτεις έξω. Πάμε να ξεκινήσουμε και πάει να ξεκινήσει κατευθείαν πίπα,ούτε σε μπουρδέλο τέτοια ξεπέτα, τη σταματάω και τη γυρνάω για κανα χάδι όπως ήμουν τερματισμένος από τη κάβλα.
Εκεί επιβεβαιώνονται οι αρχικοί μου φόβοι καθώς πλεον επισφραγίζεται ότι έχω να κάνω με ένα πτώμα. Ότι και να γράψω για μετά είναι πολύ λίγο. Πίπα ανύπαρκτη,ίσα που ακούμπαγε η γλώσσα. Η χειρότερη ίσως ever. Συμμετοχή του αγάλματος της ελευθερίας,αντέ να τελειωνουμε μαλάκα....

Όσοι πιστοί θελέτε να απογοητευτείτε από το άθλημα και να κάνετε αποτοξίνωση για κανα χρόνο πρεέπει οπωσδήποτε να τη τιμήσετε.Εγώ πραγματικά μετά από αυτό θα κάνω πολύ καιρό να ξαναδώσω τα λεφτουδάκια μου. Προτιμώ να τα πάιζω κανα στοίχημα μπας και βγάλω και τίποτα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, geroksouras, bill9999 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2019
Την είχα στα υπ'οψην.Έσωσες πολύ κόσμο.Ελπίζω να δει το γραφείο τη κριτική σου και να τη στείλει σπιτάκι της.
21 Ιουλίου, 2019
Δεν είναι κορίτσι από στούντιο αυτή ; Κάτι θυμίζει ....
F
fylobios30
21 Ιουλίου, 2019
Και εγώ την είχα στα υποψιν, ευχαριστώ φίλε με έσωσες.
21 Ιουλίου, 2019
Ωχχχ τη γλίτωσαΧμμμ;
A
amaru
21 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή πιστεύεις τα γραφεία λαμβάνουν υπ όψη τις κριτικές μας? Θα έπρεπε πάντως διότι εγώ έχω πάρει 4 κοπέλες από το γραφείο φέτος. Ίσως να φταίει κ η ώρα κ ήταν κουρασμένη. Ομως εμείς πληρώνουμε. Αν δεν μπορούν ας το πουν εξ αρχής κ τίμια.
21 Ιουλίου, 2019
Ελπίζω τα γραφεία να λαμβάνουν υπ όψη τις κριτικές. Καλύτερα να πει είμαι κουρασμένη δεν πάω πάρα να μας ξεγελούν. Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6