Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Call-Girls 7043
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από παρότρινση Αντζυς:smittenΛύπηόπως και με Μάσα)επιλογή Dasha μετά και την υπέροχη κριτική του αγαπητού MysteriusΚαπέλο διάλεξα το πιπίνι της αγάπηςΈρωτας να ζήσω
Και εγώ τον έρωτα όπερ και εγένετο.Πολύ όμορφα ντυμένη με ένα ολόσωμο λουλουδάτο ένδυμα που κατέληγε σε σορτσάκι ξανθιά πλέον καλά αγγλικά πίπα υγρή με γλύψιμο παντού στα πέριξ ωραίο 69 στάσεις πολλές γλωσσόφιλα τρελά ειδικά στο ιεραποστολικό.
Και εκεί που απολάμβανα και ήταν όλα σούπερ στο παρά τέταρτο χτυπά το κινητό της μου δίνει 5 λεπτα μήπως τελειώσω με στοματικό αλλά μάταια.Μου λεει είναι ο οδηγός άργησα άλλη μια φορά αν το ξανακάνω θα χω πρόβλημα.Ok της λέω δεν πειράζει και πάει στο μπάνιο.
Βγαίνει ντυμένη μετά από λίγο της λέω πέρασα πολύ ωραία αλλά δεν ειναι σωστό να σε παίρνουν παρά τέταρτο παρά δέκα και ενώ παλεύω να τελειώσω.Μου λέει μετά είχα βάλει timer
Δεν με πήρε κανείς και μου ζητά συγγνώμη λέγοντας μου πώς θα ήθελε να με ξαναδεί με περισσότερη ώρα.Θα μου πει κανείς τώρα ανακάλυψες το φαινόμενο των timer;όχι μου χει ξανατύχει συχνά και πιστεύω η κοπελίτσα δεν έφταιγε απλά φοβήθηκε μην χάσει την δουλειά της γιαυτό και εγώ το γράφω εδώ καλοπροαίρετα όπως γράφω και τα καλά(ενημέρωσα και στο τηλεφωνικό τον Άγγελο που ήταν βράδυ και με ευγένεια μου είπε θα το κοιτάξουν)γιατί το Y.A έχει αποδείξει ότι σέβεται τους πελάτες του οπότε λαμβάνει υποψην τις γνώμες μας σε αντίθεση με κάποια άλλα γραφεία.Η κοπελίτσα πάντως αν εξαιρέσεις το timer ήταν full gfe τα έδωσε όλα δεν είπε όχι σε τίποτα και καλό social.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, THV, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού