Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 98104
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οπως υποσχεθηκα εχτες στην αλλη μου κριτικη βρισκω χρονο παντα αργα το βραδυ πριν τον υπνο και κομματια ολη ημερα απο την δουλεια να γραψω κριτικες για τους φιλους συναγωνιστες εδω μεσα για να γαμανε καλα και να αποφευγουνε τις φωλες. Αφου με εψησε η Μασσα και ειδα οτι πεταει στο γαμησι ηξερα και την Νικα οτι στο γαμησι και σε ντουο που την ειχα παρει δεν παιζεται οποτε ειπα να παντρεψω τα δυο μουνακια για να ευχαριστηθω γαμησι. Παντα υπαρχει το ρισκο γιατι μπορει να μην συμπαθησει η μια την αλλη αλλα σε αυτη την περιπτωση ητανε εξαρχης μικρο. Μου ειχανε πει και ποιο παλια Η Αντζυ και Η Νικολ οτι Η Μασσα εκανε λεσβιακο με μια φιλη της και πεταγε οποτε ηξερα οτι θα περασω τελεια. Προσμονη με την Μασσα παιρνοντας μου πιπα και αρκετα γρηγορα θα ελεγα εμφανιζεται η Νικα φιλια αγκαλιες γιατι αυτη ητανε η Τεταρτη φορα που την παιρνω και αρχιζει το σοου. Μολις την βλεπει Η Μασσα της ορμαει της βαζει χερι στο βυζι και την αρχιζει στα βαθια φιλια με γλωσσα. Γδυνεται η Νικα και αρχιζουνε χαιδεματα και τριψιματα και πεταει η Νικα την Μασσα στον καναπε και της αρχιζει κανονικο γλυφομουνι. Αυτα γινανε τα πρωτα 3 λεπτα χωρις καμμια υπερβολη. Ρωταω εγω ο Αφελης στα Ρωσικα γνωριζεστε κοριτσια? Οχι πρωτη φορα παμε μαζι για δουλεια και μενω μαλακας. Σκεφτομενος τι θα επακολουθησει ετριβα τα χερια μου απο την επιλογη μου. Αραχτος εγω στο κρεββατι πινωντας το ποτο μου και η Νικα ηδη να εχει παρει δονητη και να ξεσκιζει με μισος το μουνι της Μασσας και αυτη να ουρλιαζει απο καυλα. Σταματαει η Νικα και με φωναζει με βαζουνε εκει που ητανε αυτες και αρχιζουνε deepthroat η Νικα με απαλο ταυτοχρονο γλυψιμο εναλλαξ η Μασσα και συνεχως ενναλαξ μια η μια μια η αλλα Deepthroat με γλυψιμο. Ειχα γινει τουρμπο. Ειναι και η δυο λεπτες οποτε ανεβαζω πισωκολλητο την μια πανω στην αλλη με γυρισμενα τα μικρα κωλαρακια τους και συνεχομενο εναλλαξ γαμησι απο το ενα μουνι στο αλλο. Μετα και οι δυο κατω στο πατωμα να με κοιτανε και χυσιμο στα προσωπα τους που τα γεμισα. Φιλαγε η μια την αλλη με τα χυσια περιπου 5 λεπτα. Δεν προλαβα να χυσω και με αυτο το θεαμα ετρεξα στο μπανιο να πλυθω γιατι ηδη μου ξανασηκωνοτανε. Πανε μπανιο και ερχονται βαζει η Νικα στραπον και παιρνει ενα μαστιγιο που εχει στηνει την Μασσα την γαμαει με το στραπον και την δερνει με το μαστιγιο μας ακουσε ολος ο οροφος εγινε της πουτανας παω και εγω αφου ειχα γινει παλι τουρμπο και τον χωνω στην κωλοτρυπιδα της Νικας. Αυτη γαμουσε την Μασσα και εδερνε την Μασσα με το μαστιγιο εγω της γαμαγα τον κωλο και την επνιγα απο πισω στον λαιμο ριχνωντας της ξυλο στα κωλομερια και σφαλιαρες στο προσωπο. Μετα δεσαμε την Μασσα μαζι εγω και η Νικα με πολυ ανοιχτα τα ποδια μια την γαμαγα εγω μια η Νικα. Μιλαμε για χαμο. Τελειωσα μεσα στο λαρυγγι της Νικας γλυφωντας μου τα αρχιδια η Μασσα. Μιλαμε για την απολυτη καυλα. Εδω για να μην παρεξηγηθω στο τελος θα ηθελα να κανω μια διευκρινιση. Εχω φαει πολλα λεφτα στις πουτανες απο κωλαδικα στριπτιζαδικα μπουζουκια πρακτορεια Γκομενες κλπ περασα απο το Athensnetwork ειχα παρει τα παντα επι χρονια περασα απο πολλα πρακτορεια ειχα παρει τα παντα απο το diva. Εκανα πολλα πετυχημενα ραντεβου σε ολα τα πρακτορεια εφαγα και αρκετες φολες. Πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια πουτανοπεριπετειας εχω κανει μαζεμενα τοσα πολλα πετυχημενα ραντεβου στον υπερτατο βαθμο καυλας. Θελω να ευχαριστησω Την Αντζυ Την Νικολ Τον υπευθυνο και οσους μου εχουνε φερθει τοσο εξηγημενα τοσο ομορφα τοσο αληθινα απο αυτο το πρακτορειο. Δεν παιζουνε ρολο μονο τα λεφτα εδω νοιωθω οτι ειμαι με δικους μου ανθρωπους που σχιζονται να με εξυπηρετησουνε και κανουνε τα παντα για να γαμαω συνεχως τελεια. Ευχαριστω και θα ηθελα να κανετε ακριβως το ιδιο σε ολους τους φιλους και γνωστους μου σε ολους τους πελατες σας. Παντα καλα γαμησια σε ολους μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sithlord, mike tri και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2019
Μαν, ήταν τόσο γλαφυρή η περιγραφή σου που δεν θα σου πω ψέματα αλλά καύλωσα..! Να περνάς καλά φίλος!!
review reaction 1 hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2019
τι μου θυμησες.......
εχω πιει ΛΙΤΡΑ απο τα χυσια της.....απιστευτη ΜΑΣΑΈρωτας
review reaction 1 hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2019
μας γάμησες πρωινιάτικα.
νόμιζα ότι γάμαγα και γω με την περιγραφή σου
gpd
gpd
review reaction 1 TurboLover, hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2019
τα εσπασες παλι ολα kost74 xaxaxa superΝαι!Ναι!
review reaction 1 TurboLover, hornyasfuck
18 Ιουλίου, 2019
Άρχοντας.....
Μήπως σου είπε εσένα ή σε κανέναν άλλον μέχρι πότε θα είναι εδώ διαθέσιμη; Θέλω να την πάρω τέλος του μήνα αλλά δεν ξέρω αν θα την προλάβω.
K
kostas21d
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5