Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 17099
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα του bou!!!!
Έχοντας αποφασίσει να απέχω από το άθλημα για λίγο καιρό αποφάσισα να ξαναγωνιστώ Μεγάλο χαμόγελο .
Ψάχνοντας για κάτι το μάτι μου έπεσε σε κάποιες κοπέλες οι οποίες είχαν καλές κριτικές. (Μια από αυτές ήταν και η Νικά)
Διαβάζοντας για αυτήν αποφασίζω να την κλείσω και η κοπέλα φτάνει κανονικά στην ώρα της. Ανοίγοντας την πόρτα βλέπω μια πανέμορφη κοπέλα αρκετά ευγενική με την οποία πλακώθηκαν στα γλωσσόφιλα (αφού είπαμε τυπικά ένα hi στην πόρτα ) Γδύθηκε κάναμε μαζί μπάνιο και μετά αρχίσαμε το ματς. Όπως είπα και στον τίτλο τα λόγια είναι περιττά όποτε δεν θα πω πολλά, θα πω μόνο τα συμπεράσματα μου:
1) Το σώμα της είναι ΥΠΕΡΟΧΟ με μόνο μελανό (ίσως) σημείο το στήθος της ( για όσους δεν τους αρέσουν τα συλικονατα βυζια) . Αυτός είναι και ο λόγος που έβαλα εφτά στην εμφάνιση-σώμα . Αν δεν υπήρχε η σιλικόνη πάνω της θα έβαζα 10.
2) Η κοπέλα αξίζει (και με το παραπάνω) και μάλιστα αφού βγήκαμε από το μπάνιο με ρώτησε τι θέλω να κάνουμε και τη μου αρέσει, είναι φιλότιμη κάνει και deepthroat , κάνει περιποίηση στην γύρω περιοχή, παίξαμε δυο γεμάτους γύρους. Γενικά τα περάσαμε όμορφα Γλώσσα. !!!!!!!!!
3) Το μόνο φάουλ ήταν ότι η κατάθεση στο στόμα ήταν +20 Κεφάλι σε τοίχο! , για αυτό και η χαμηλή βαθμολόγηση στην σχέση απόδοση τιμή . Θα μπορούσε να συμπεριλαμβάνετε στο προγράμματος της κοπέλας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, mick11, pilotgr και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού