Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25285
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενημέρωση απτό γραφείο για νέες αφίξεις και μου λενε έχουμε πάλι νέα άφιξη αλλά και τη γνωστή Σαντρα που δεν είχα πάρει βέβαια ποτε.
Μετά από παροτρινση πως δε θα χάσω, κοιτάω και προγράμμα δίνει και κωλαρακι, λέω εδώ είμαστε, βάζω κάτω τα προς το ζην και λέω χαλάλι ένα 50αρικακι να της σκίσω το κωλαρακι ,και κλείνω ραντεβού να πάω στο χώρο της, γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο.

Φτάνω στην ώρα μου, χτυπάω πόρτα, ανοίγει ένα μελαχρινό κοντοπουτανο και χαμογελοντας με βάζει μέσα με ένα φιλί τσιμπουκι, ναι φιλί τσιμπουκι όπως το λέω.

Ένα διάφανο μακρύ τύπου νυχτικό φόραγε και ζαρτιέρες μαύρες από μέσα,μουνακι ελευθερίας βοσκής λείο και μούσκεμα στο πρώτο δάχτυλο δάχτυλο που έβαλα.

Η σαντρα είναι κοντά στα 30 και όχι 27,έχει μια ανώμαλο πορνό φάτσα και σίγουρα είναι νυμφομανης.
Η πίπα της είναι πίπα πορνοστάρ καθώς γλύφει ότι γλυφεται και τσιμπουκωνει σε σημείο πνιγμού/εμετού.
Δε γουστάρει ήρεμα πράγματα και αγαπούλες τόσο.
Βυζακι μικρό αλλά ρόγα κάγκελο.δαχτυλα δέχεται παντού και όχι ένα.

Δαχτύλωνεται συνέχεια μόνη της το κωλο της και έπαιζε συνέχεια το μουνακι της.με δονητή της και τζελ άνοιξε το κωλαρακι της για να με πάρει καθώς της είπα οτι θέλω να μπω και εκεί και μου είπε σαφώς γιατί και αυτή το γουστάρει πολύ.

Πρώτη κατάθεση έγινε με γαμησι από πάνω να με οδηγεί στους ρυθμούς της και με συνέχεια να τον βάζει πίσω,να πατάει στις πατουσιτσες της και να τον φτάνει μέχρι Ταρχιδια απτό κωλο της παίζοντας το μουνι της και αναστενάζοντας.
Γέμισμα καποτας με σπερμα μέσα στο κωλαρακι της.

Ντουζακι, μασάζ και το απίστευτο τσιμπουκι της έφεραν τον κύριο κάτω σε στύση πάλι.
Με τον δονητή της να της γαμαω το κωλαρακι και με τη γλώσσα της να σπάτουλαρει ταρχιδια μου, άδειασα ότι είχα και δεν είχα στις Χειλαρες της

Ήταν ένα άγριο ραντεβού,τσόντα κατάσταση από ένα κοντοπουτανο που δε σου περνάει απτό μυαλό τη ανωμαλία μπορεί να βγάλει.
Πιστεύω αν έχεις λεφτά να τη χαρείς ώρες θα ζήσεις πολλά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, GALLAS, sithlord και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού