Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 98104
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας γραψω δυο λογακια για την Μασα και εγω..Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο τηλ το σηκωνει η Αντζυ και μου λεει θα παρεις μασα ειναι η τριτη της φορα αλλα δεν ειχε κατσει να την συναντησω..ΟΚ της λεω παω στ γνωστο χοτελι ανεβαινω πινω τα ποτακια μου αραζω και περιμενω...Χτυπαει η πορτα και μενω λιγο καγκελο μπαινει ενα μωρακι μεσα με εναν αερα ξανθο πολυ γλυκο προσωπο μαλλον στα χειλη πλαστικη δυο ματακια να με κοιτανε προστυχα και φιλακι κατευθειαν..Μου φανηκε εμπειρη στ χωρο και επιβεβαιωθηκα..Βγαζει κινητο βαζει μουσικουλα παει για μπανακι σκαει μετα απο ενα πενταλεπτο χωρις πετσετα με ρογα καγκελο αν και πολυ μικρο βυζακι και κωλαρακι τουρλωτο πεταχτο..Λοιπον η τυπισα ειναι μαστορισα στν πιπα πρπεει να με εγλυφε πανω απο 30 λεπτα τι σαλιωματα τι στυσιματα τι αργα τι στα πλαγια γουσταρει να τον παιρνει και δεν λεει οχι..παιχτηκε και squrting κατι το οποιο γουσταρε οπως μου ειπε..περασμα προφυλακτικου καβαλημα απο πανω κουνιωτανε σα τρελη γουσταρε μετα γυρισμα στα τεσσερα οπου μετα απο κανα δεκαλεπτο βγαζω καποτα και τη χυνω στην πλατη..Μπανακι φιλακι και καληνυχτα..Δαχτυλο δεχτηκε ευκολα μπροστα πισω εκανα κινηση αλλα με τραβηξε δε ξερω παλια εδεινε κωλο τωρα οχι..τεσπα αυτα απο μενα και καλα γαμησια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, THV, muffer35

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού