Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Call-Girls 47351
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

...ήμουν στο εξωτερικό...είχα τελειώσει την δουλειά της ημέρας...γύρισα στο hotel...σερφάρισα για να ενημερωθώ στα οικονομικά...και στο τέλος για να...ψυχαγωγηθώ...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜατάκι...

...περασμένα μεσάνυχτα...καινούργιο νήμα...Ζέτα...και καλησπέρα από τον Αλέξανδρο...μάλιστα...κάποια πράγματα δεν αλλάζουν τελικά...Grin...

...τηλέφωνο είχε στο προφίλ της...αυτή ήταν συνδεδεμένη...οπότε ρίχνω κλήση...με χαμηλές προσδοκίες...

...απαντά η ίδια...της εξηγώ ότι φτάνω Αθήνα 20:50 την επόμενη μέρα...και κλείνουμε για 23:00...τελευταίος πελάτης της ημέρας...

...επικοινωνιακή...ξαφνιάστηκε όταν της είπα ότι καλώ από εξωτερικό...γελάσαμε όταν της εξήγησα ότι το bourdela.com σε κάνει διάσημο...cool τυπάκι...

...το αεροπλάνο προσγειώνεται με μία ώρα καθυστέρηση...και αρχίζει το «Paris- Dakar» για να προλάβω...Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall...

...anyway...φτάνω 20 λεπτά νωρίτερα στο Bill...προλαβαίνω να ξυριστώ και να κάνω ντουζ...

...μπαίνει...φιλί στο στόμα...χαμόγελο...και αφήνει τα πράγματα της...

...αφήνω 150 euro δίπλα στην τσάντα της...δεν τα βάζει μέσα...(αυτή και να τα έβαζε,δεν θα είχα θέμα...είχε ήδη δώσει ξεκάθαρο στίγμα)...

...άρχισε να γδύνεται μπροστά μου...υπέθεσα ότι θα μπει στο ντουζ...ξάπλωσα...και εκεί έφαγα την ντρίπλα...Μεγάλο χαμόγελο

...προτίμησε να μην χάνουμε χρόνο...κάθησε πάνω μου...και άρχισε τα βαθιά φιλιά...

...βιαστικά φιλιά...με γλώσσα νευρική...μακριά από τα γούστα μου...δεν την σταμάτησα όμως...δεν ξέρω γιατί!...Χμμμ;...

...συνέχισε το πρόγραμμα της...βγάζει τα εσώρουχα της...και την αφήνω να με παρασύρει...σε λίγο πιο ατίθασο gfe από αυτό που μου αρέσει...δεν το μετάνιωσα...

...τα ηχητικά εφέ δεν μπόρεσα να πιστέψω ότι ήταν αληθινά...με τίποτα...

...πολλά προκαταρκτικά...δοκιμάσαμε 3-4 στάσεις...τίμια στησίματα...καλή συμμετοχή...τεχνική πίπα...

...δεν κατάλαβα γιατί χαρακτηρίζει απλό το πρόγραμμα της...δεν κάνει απλό πρόγραμμα...

...ίσως να προτιμά να κρατά χαμηλά τον πήχη τον προσδοκιών...ώστε να επιλέγει αυτή κάθε φορά...και ανάλογα τον πελάτη...τα extra που θα προσφέρει στον κάθε ένα...

...δεν ξέρω...δεν την ρώτησα καν...γιατί μου πρόσφερε αυτά που ζήτησα...χωρίς μα και μου...(δεν ζήτησα όμως και παράλογα πράγματα)...οπότε δεν μπήκα και στην διαδικασία των ερωτήσεων...

...στην μία ώρα έπαιξε μία 40λεπτη πιστολιά...όπως συμβαίνει πάντα με εμένα...

...στο social ήταν ευχάριστη...προσγειωμένη...αληθινή...συγκρατημένη...

...ρώτησε για το bourdela.com...της είπα το nick μου...και κάποιες απόψεις μου...

...ήμουν το τελευταίο ραντεβού της...ήξερε ότι ήμουν από ταξίδι...κατάλαβε ότι το σαββατόβραδο είχε τελειώσει και για μένα...άραξε και μιλούσαμε...χωρίς όμως να σταματήσει να χαιδεύει το κορμί μου...άτσαλα μεν...αλλά δεν σταμάτησε στιγμή...

...το σχολάσαμε κανένα 45λεπτο μετά την ολοκλήρωση της μίας ώρας...

...πριν πάρει τα χρήματα που αρχικά είχα αφήσει...βγάζω και αφήνω ακόμα 50 euro...

..."Στέλιο για μένα το ραντεβού ήταν μίας ώρας"...

..."Και για μένα μίας ώρας ήταν γλυκιά μου"...

...με κοίταζε περίεργα...και πήρε ακόμα ένα τρυφερό φιλί...

‘...δεν κατάλαβε την απάντηση μου...αλλά δεν πειράζει...ποιος καταλαβαίνει τους άλλους μέσα σε μιάμιση ώρα?...

...κάποιοι μας ξέρουν χρόνια...και νομίζουν πως μας ξέρουν...ενώ δεν ξέρουν τίποτα...

...αγκαλιά...φιλί...χαμόγελα...και αποχαιρετισμός...

...στο αμάξι έβαλα Ramazzotti...στο σασμάν δευτέρα...αλλά δεν ήξερα που να πάω...

...που πάνε οι "χορτάτοι" χωρισμένοι τα σαββατόβραδα ρε μαλάκα?...

...απάντηση δεν έδωσα...

...ΚαπέλοΚαπέλο...




...λίγα σκόρπια λόγια για την κοπέλα...

...οι φωτό είναι ακριβείς...το μαλλί είναι σγουρό πλέον και όχι ίσιο...ένα μικρό tattoo δεν φαίνεται στις photo...όπως και οι ραγάδες στα κωλομέρια...
...το όλο σύνολο είναι αρμονικό...το πρόσωπο το βρίσκω μέτριο...όμως γούστα είναι αυτά...
...μην την αφήσετε να μείνει με τα παπούτσια την ώρα του αγώνα...να τα βγάλετε...διαφορετικά θα σας σκίσει με τα τακούνια της...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...θα την ξαναδώ...όχι μόνο επειδή έφυγε η Irine...αλλά και για να μάθει το δικό μου πρόγραμμα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...




...και μια επισήμανση για την διαχείριση του bou...

...όταν μία ανεξάρτητη...ή "ανεξάρτητη"...αποκτά το δικό της νήμα...καλό είναι...όταν αποκτά και καρτέλα για την ανάρτηση κριτικών από τα μέλη του bou...να την αποκτά με μία συγκεκριμένη διαδικασία...να έχετε ορίσει ένα πλαίσιο...κάποιες προυποθέσεις...συγκεκριμένα πράγματα...

...ο γράφων...έχοντας καλομάθει από την άμεση δημιουργία καρτέλας κριτικών για τα city tour των γραφείων...νόμιζε ότι το ίδιο έυκολα θα γινόταν και για την Ζέτα...

...δεν θέλω να επεκταθώ περαιτέρω...να μπω σε λεπτομέρειες και σε σχόλια...αλλά καλό θα ήταν να το κοιτάξετε...γιατί δημιουργούνται σκέψεις για διακρίσεις μεταξύ των ανεξάρτητων κοριτσιών...επειδή κάποιες αποκτούν καρτέλα πολύ γρήγορα...και κάποιες άλλες απλά αναμένουν στο ακουστικό τους...επειδή δεν τις τίμησαν με συνάντηση κάποια από τα εκλεκτά μέλη του bou...



...ps...εάν δεν επιθυμείτε την εμφάνιση της επισήμανσης μου προς τα πρόσωπα σας...τότε να μην δημοσιεύσετε καθόλου την κριτική μου...

...εις περίπτωση που αναρτήσετε την κριτική μου για την Ζέτα...θα την αναρτήσετε αυτούσια...


ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, HoneyVoskos, kiriakoboy και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2019
Τύπε να μην τρέχεις στο δρόμο για να προλάβεις ένα ραντεβού με κωλ-γκερλ,είναι επικίνδυνο να πάθεις κάποιο ατύχημα Ναι!Ναι!Ναι!
15 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...τύπε μην τρελένεσαι...τρέχω και για κορίτσια του δεκάρικου άμα λάχει!!...Ναι!Ναι!Ναι!...
SG
Sproxe Garsia
15 Ιουλίου, 2019
περιεκτικη κριτικη. Ναι!
σωστη η επισημανση στο τελος. Ναι!Ναι!Ναι!
16 Ιουλίου, 2019
ενταξει τι να λεμε ζωγραφιζεις ΠροσκύνημαΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4