Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 4793
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νάταν τα νιάτα δυο φορές και τα γερατειά καμία !...
Ο τίτλος λέει πολλά και εννοεί άλλα τόσα… Είδα την Μπέλλα στις νέες αφίξεις και άρχισαν να μου τρέχουνε τα σάλια!... (που λέει ο λόγος) Εύκολη η συνεννόηση όταν υπάρχει ελεύθερο ραντεβού και δεν χρειαστεί να περιμένεις δυο μέρες για να πάρεις σειρά για την πιτσιρίκα με το αθώο χαμόγελο… Ήρθε σχετικά στην ώρα της με ένα καυτό σορτσάκι και ένα μπλουζάκι που κάλυπτε ίσα ίσα τα βυζάκια της… Είναι γλυκιά κοπέλα, χαμογελαστή, μιλάει αρκετά καλά αγγλικά και είναι καλή στο σόσιαλ… Είναι καθαρή κοπέλα, έκανε ντουζάκι και όταν ήρθε και στο ενδιάμεσο για τον ιδρώτα. Παρά το νεαρό της ηλικίας της είναι αρκετά καλή στην δουλειά της και θα μπορούσα να πω ότι το ευχαριστιέται εξίσου… Η δε πίπα της είναι όλα τα λεφτά ειδικά όταν τον έχει στο στόμα και σε κοιτάζει με τα μπλε ματάκια της…
Κακά τα ψέματα και η αλήθεια είναι ότι την Μπέλλα την επέλεξα για το νεαρό της ηλικίας της, την ομορφιά της και για το όμορφο- αθώο χαμόγελό της… Δεν είχε κριτικές για να πάρω κάποια εικόνα από τις υπηρεσίες της και πήγα αποφασισμένος να γευτώ και να χαρώ όσο μπορώ την όμορφη πιτσιρίκα… Αυτό που μου άρεσε στην Μπέλλα είναι ότι με έκανε να νοιώσω άνετα μαζί της (παρά την μεγάλη διαφορά ηλικίας μας) από την αρχή μέχρι το τέλος του ραντεβού… Έφυγα από το ξενοδοχείο μετά από ώρα και έπιασα τον εαυτό μου να χαμογελάει πονηρά και ευχαριστημένα για το ραντεβού που σίγουρα θα το ξανακάνω όσο είναι ακόμα πιτσιρίκα… και βαστάνε τα πόδια μου!.
Γερο-μύστης
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cook69, TurboLover, james034 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού