Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι μουνακι ειναι αυτο. Κοντουλα ξανθια με ωραιο προσωπο και σωμα τουμπανακι. Με το που μπηκα ηθελα να παω γρηγορα ντουζ για να την σκισω. Βγαινω απο το μπανιο αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα. Με βαζει κατω στο κρεβατι και μου αρχιζει πιπα. Πολυ καλη πιπα με αρκετο σαλιο. Ηθελα ομως να την περιποιηθω και εγω και της ζητησα να κανουμε 69. Εκει αντικρυσα και το piercing στην κλειτοριδα το οποιο εμενα δεν με ενοχλησε. αυτο που με ενοχλησε μονο ειναι τα piercing στα βυζια της γιατι σαν βυζολαγνος που ειμαι δεν γουσταρω να νοιωθο οτι γλυφω αντικειμενα με την γλωσσα μου. Ηρθε απο πανω μου και αρχισε να τριβεται πανω μου πραμα που με γκαβλωσε ακομα πιο πολυ. Μετα απο κανα 5 λεπτο μου λεει "τι αλλο σου αρεσει" την εβαλα στα 4 και την ξεσκισα και μετα απο λιγο ηρθε και το τελος. Περασα πολυ καλα με την συγκεκριμενη και μου αρεσε και πολυ εμφανησιακα. Ευτυχως που δεν ειναι κομοδινο. 24 ετων μου ειπε ειναι αλλα εγω την εκανα γυρω στα 26-27. Τα της εμφανισης τα εχουν γραψει και οι αλλοι αναλυτικα. Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
12.006
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, mick11, JACK SPARTALOW και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού