Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Call-Girls 3494
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νέες αφίξεις στο γραφείο… νέα μαίηλ στο κινητό και σε μεράκια με βάλανε δυο πιτσιρίκες (23 και 21ετών) η Μπέλλα και η Ασια… Ανάρπαστα γίνανε τα μικρά, με το που ήρθαν είδε ο κόσμος νιάτα και φρεσκαδούρα και πέσανε σαν τις μύγες … Χα χα υπερβάλω λίγο αλλά η αλήθεια είναι ότι παιδεύτηκα λίγο για να κλείσω ραντεβού, τις ώρες που ήθελα ήταν κλεισμένες και οι ώρες οι διαθέσιμες δεν με βολεύανε … Τελικά έκλεισε το ραντεβού σε δικό μου ξενοδοχείο νωρίς το απόγευμα της Τετάρτης για μιάμιση ώρα..
Μου άργησε ένα 7 λεπτό και πάνω που άρχιζαν να με ζώνουν τα φίδια και να σκέπτομαι διάφορα κάνει σκασιά στην πόρτα χαμογελαστή γεμάτη θετική ενέργεια και με μιας τα ξέχασα όλα… Είναι ποιο όμορφη από τις φωτογραφίες της ειδικά όταν χαμογελάει και κάνει ζουζουνιές … (που κάνει πολλές) Τα αγγλικά της είναι καλά, είναι συνεννοήσιμο άτομο με ευχάριστο σόσιαλ και δείχνει να ενδιαφέρεται για την ευχαρίστηση του πελάτη ροτόντας με το τι ήθελα και πως!..
Ξεκινήσαμε με ντουζάκι παρέα, που μόνο που δεν το κάναμε στα όρθια εκεί μέσα… Τι γλωσσόφιλα, τι χαμουρέματα, παιχνίδια με το αφρόλουτρο, πίπες και γλυφομούνια στα όρθια… ένα τέταρτο – εικοσάλεπτο είμασταν σίγουρα στο ντουζ μέχρι που έγινα τούρμπο έβαλα προφυλακτικό και την πήρα στα όρθια στην αγκαλιά μου στραγγίζοντας από τα νερά μας στο πατάκι του μπάνιου… Στην συνέχεια την πέταξα στην κυριολεξία στο κρεβάτι και όρμησα στην αγκαλιά της παίρνοντάς την ιεραποστολικά … Ξεσάλωσα με την μικρή και σε αρκετές φάσεις συντονιζόμασταν και η ευχαρίστηση ήταν διπλή… Την πήρα σε αρκετές γνωστές στάσεις με διάφορους ρυθμούς και ανταποκρίθηκε περίφημα στις ορέξεις μου… Τελείωσα δυο φορές, την πρώτη τελείωσα στο στόμα της και την δεύτερη στο προφυλακτικό σε ιεραποστολική στάση και η Ασια μου έλεγε Ντα,ντα,ντα… και κάτι άλλα στα ρωσικά που με φτιάχνανε πολύ…
Πέρασα καλά με την Ασια , είναι νέα, όμορφη, δοτική με ωραίο αδύνατο και ευλύγιστο κορμί, μεταξένια επιδερμίδα, στήθος τριάρι φυσικό, και άτριχο μουνάκι που υγραίνεται εύκολα… Ακολουθούσε στις ορέξεις μου και δεν άκουσα αντιρρήσεις… Το ζητούμενο από εμένα ήταν να ευχαριστηθώ το κορμί της με χέρια, γλώσσα και πούτσα… και το ευχαριστήθηκα όσο μπορούσα… Θα την ξαναπάρω στο μέλλον σίγουρα, μου άρεσε σαν κορμί και στην συμπεριφορά της στο σεξ …
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mick11, mike tri και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού