Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Call-Girls 3589
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και καιρό με είχε φάει η περιέργεια να κάνω deal με το συγκεκριμένο γραφείο μπαίνω λοιπόν στη σελίδα ψάχνω ψάχνω ψάχνω και μου καρφώθηκε το μάτι στον κώλο της κυρίας τηλέφωνο λοιπόν επειγόντως πολύ εξυπηρετικοί οι τύποι εκεί και σε ξενοδοχείο της Αθήνας μετά από λίγη ώρα χτυπάει πόρτα και μπαίνει μέσα η κορασίδα.... Πρώτη εντύπωση όχι και η καλύτερη ...σχετικά απλά ντυμένη και για την ώρα αλλά και για τη δουλειά που κάνει ...όμως το πρόσωπό της αρκετά οικείο... ρε που την ξέρω που την ξέρω;;; τελικά ανακάλυψα ότι είχαμε ξαναβρεθεί στο παρελθόν από άλλο πρακτορείο που συνεργαζόταν η μικρή ...!!!μπαίνω λοιπόν για μπάνιο έρχεται και η μικρή μέσα και από κει και πέρα τα πάντα άλλαξαν πολύ περιποιητική και δοτική απέναντί μου...!!!σωματακι για τα γούστα τα δικά μου απλά υπέροχο σχετικά μικρό στήθος αλλά πολύ ωραίο σε αφη και ρώγες που ανταποκρίνονται άμεσα στοματικό απλά τα σπάει deep throat όσο παίρνει χωρίς να αφήνει τίποτα απεριποίητο και βγαίνοντας έξω χωρίς πολλά πολλά την περιποιήθηκα και εγώ με τον καλύτερο τρόπο σε κάθε σημείο και γωνιά του κορμιού της ...στον αγώνα όλα τα λεφτά όταν την είχα στα τέσσερα που μία της τον έχωνα και μετά από λίγο τις έγλυφα την πίσω τρυπούλα της.... Τέλος να πω ότι δύο γύροι στέφθηκαν με επιτυχία απόλυτη ...!!! προς τιμήν της η κοπέλα τίμησε μέχρι και το τελευταίο ευρώ από τη μεριά μου το μάλλον το έβαλα λόγω του ότι την έχω πάρει ξανά όμως την επόμενη φορά που θα ψάξω για πετυχημένη συνέδρια σίγουρα θα ναι στις πρώτες πέντε που θα μου έρθουν στο μυαλό αυτά να περνάτε καλά και να πηδάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.983
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mr President, mick11, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού