Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 19169
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειναι καποιες γυναικες που εχουνε πανω τους μια τρομερη ελξη μια φοβερη σεξουαλικοτητα που μολις της βλεπεις κατευθειαν ακομη και στις δικες μας ηλικιες αμεσως καυλωνεις. Μολις ανοιξε η πορτα του δωματιου και μπηκε μεσα η Αλενα ητανε για τα γουστα τα δικα μου λες και μου ειχανε κανει παραγγελια το τελειο μουνι για γαμησι. Κολλητο ροζ φορεμα που αναδεικνυε την απιστευτη κωλαρα της. Βυζια φυσικα μεγαλα και καυλωτικα να μην κρατιουνται μεσα στον μπουστο της. Ματια φοβερα γαλαζια χειλαρες μεγαλες φυσικες για συνεχες φιλημα. Μαλλια καλοχτενισμενα μεχρι τον κωλο μακρια. Κινησεις γατας γυναικας που σε κοιταει και λεει φιλε μου σε εχω για πλακα ξερω οτι με βλεπεις και χυνεις. Απιστευτος μουναρος που με το που μπαινει θελεις να της ορμηξεις στο πρωτο δευτερολεπτο. Γυναικα γεννημενη για αυτην την δουλεια. Γδυσιμο αισθησιακο για να παει να κανει ντους. Οτι κανει σε στελνει σε καυλωνει σε κανει τουρμπο. Μολις μπηκε στο μπανιο παιρνω τηλεφωνο την Νικολ και της λεω καλα πλακα μου κανεις γιατι δεν μου ειχες πει τοσο καιρο να κλεισω ραντεβου με τις κορυφες. Ν1 Αλενα Ν2 Νικα για πλακα. Δεν φταιω εγω ητανε συνεχως κλεισμενες μου λεει. Κοκκινη καρτα της λεω τοσους μηνες να μην εχω γαμησει αυτες τις δυο μουναρες απαραδεκτο! Βγαινει απο το μπανιο η μουναρα και της ορμαω αμεσως δεν μου εβγαζε με τιποτα αγριο αυτη η γυναικα φιλια ασταματητα με γλωσσα φιλια στον λαιμο στο αυτι στο στηθος στις ρωγες στα ποδια της στην κοιλια της και ασταματητο γλυφομουνι. Σταματουσα το γλυφομουνι την γαμουσα δυνατα ιεραποστολικη σταση με πολυ ανοιχτα τα ποδια ξανα γλυφομουνι και ξανα τετοιο γαμησι. Δεν την αφηνα για 40 περιπου λεφτα να μου κανει τιποτα τοσο πολυ ηθελα να το ευχαριστηθω αυτο το μουνι με ειχε καυλωσει παρα πολυ με εμφανιση και την σεξυ συμπεριφορα της. Ειναι το απολυτο θηλυκο για γαμησι η Αλενα. Αφου την ευχαριστηθηκα οπως ηθελα και την εβλεπα και αυτην να ευχαριστιεται με ωραιες καυλωτικες κραυγουλες την εχυσα στο πολυ ομορφο προσωπο της. Ντουσακι ποτακι και συζητηση. Πολυ ανετα μπορεις να μιλησεις μαζι της για οτιδηποτε και σου κανει απιστευτη παρεα και με χαλαρωτικο μασαζ αν γουσταρεις η με αγκαλιες φιλια και χαδια οπως εισαστε αραχτοι και τα λετε. Πολυ ωραια φαση για απολυτο χαλαρωμα απο το καθημερινο αγχος. Συνεχεια με αραγμα εγω σε καναπε και αυτη πολυ ωραια βαθια καυλωτικη πιπα με εναλλαγες καυλωτικα κοιταγματα και αναστεναγμους. Δεν αντεξα για πολυ στησιμο στα τεσσερα απιστευτη κωλαρα δυνατο καρφωμα με χαστουκια στα κωλομερια και ξανα ιεραποστολικο για να βλεπω το απιστευτο προσωπο της να καυλωνει και ποιο πολυ να καυλωνω εγω. Για να μην πολυλογω αλλο σε 1.5 ωρα τελειωσα για πλακα 3 φορες κανωντας αρκετες στασεις αν ηθελε με τελειωνε και περισσοτερες γιατι πολυ δυσκολα κρατιεσαι με αυτην την γυναικα. Για εμενα το απολυτο θηλυκο πολυ ομορφη με πολυ θηλυκο σωμα και καμμια σχεση με τις φωτογραφιες πολυ ποιο ομορφη. Ειναι το απολυτο στανταρακι για οποιοδηποτε αντρα και μαζι της μονο καποιος προβληματικος δεν θα περασει απιστευτα. Αλενα εισαι το Ν1. Δεν υπαρχει καμμια συζητηση αν θα την ξαναπαρω. Θα την παιρνω συνεχως μεχρι να την βαρεθω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bentley, IvanTheGreat, Sproxe Garsia και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 13 Ιουλίου, 2019) 12 Ιουλίου, 2019
Ευχαριστώ για την κριτική σου μαν.. αυτή τη μουνάρα δεν πρέπει να την χάσουμε! Να είσαι καλά.
16 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τιποτα φιλε μου οτι καλο γαμαω αμεσως θα το λεω. Το ιδιο για το τελειο δηλ σαν Αλενα Νικα Αλεξια Αφροδιτη κλπ και βεβαια και για τα πακετα. Ο κοσμος πρεπει να μαθαινει για να γαμαει καλα. Αυτη ειναι η αποστολη των παλιων εδω μεσα αλλα και οσων μπαινουνε σιγα σιγα στο πνευμα. Η νοοτροπια γαμαω για την παρτη μου και δεν λεω τιποτα πρεπει να κοπει απο ολους εδω μεσα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2